spot_img
Strona głównaNewsyTe sety LEGO mogą nie załapać się na obniżkę

Te sety LEGO mogą nie załapać się na obniżkę

Zapowiedź urealnienia ceny zestawów na polskim rynku to ostatnio gorący temat. Ma się dokonać ok. 17 czerwca. Poznajemy kolejne szczegóły.

Przypomnijmy, przed premierą LEGO 10333 Władca Pierścieni: Barad-dûr polska społeczność LEGO zaczęła głośno mówić o niekorzystnym przeliczniku cen zestawów z dolarów czy euro na złotówki. LEGO zareagowało i obniżyło ceny Barad-dur i kilkunastu innych setów.

Pojawiły się także nieoficjalne informacje o obniżeniu cen setek innych, dostępnych w szerokiej dystrybucji zestawów, o czym przeczytacie tutaj>>. Wciąż nie wiemy, czy, a jeżeli tak, to które zestawy ekskluzywne bądź w ograniczonej dystrybucji zostaną objęte tym „rabatem”.

Mamy jednak dla Was listę setów z dystrybucji szerokiej, których ceny nie zostaną obniżone. Prawdopodobnie nie zostaną, bo LEGO lubi zmieniać zdanie.

Zestawy, których cena katalogowa prawdopodobnie pozostanie bez zmian:

CITY

CLASSIC

CREATOR

DISNEY

DREAMZZZ

DUPLO

FRIENDS

GABBY’S DOLLHOUSE

ICONS

JURASSIC WORLD

NINJAGO

SONIC

76991 Tails z warsztatem i samolot Tornado (189,99 zł) – [Amz]

SPEED CHAMPIONS

SUPER MARIO

TECHNIC

Pamiętajcie, że do czasu potwierdzenia (zmiany cen na stronie LEGO) te doniesienia trzeba traktować jako nieoficjalne. Warto jednak po 17 czerwca zwrócić uwagę na powyższe zestawy.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2024.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE