spot_img
Strona głównaNewsyTak wygląda pierwszy set z serii LEGO Avatar

Tak wygląda pierwszy set z serii LEGO Avatar

W sieci pojawiły się zdjęcia zestawu LEGO Avatar Toruk Makto i drzewo dusz (75574).

W najbliższych miesiącach możemy spodziewać się czterech setów nawiązujących do kinowego przeboju. Na stronie Walmartu pojawiły się zdjęcia pierwszego z nich – zestawu o numerze 75574. Złożony z 1212 elementów set przedstawia niemalże baśniowe drzewo dusz, które ma nieco ponad 20 centymetrów wysokości. Mamy też dwie mniejsze budowle pokazujące skały i roślinność Pandory.

Uwagę zwraca Leonopteryx, czyli latający drapieżnik z Pandory. W wersji klockowej ma mieć 27 centymetrów wysokości i 49 centymetrów szerokości.

fot. LEGO

W zestawie mamy też cztery minifigurki: Mo’at, Neytiri, Jake Sully (Toruk Makto) i Tsu’tey. Jedna z postaci siedzi na rumaku Direhorse.

Zestaw ma zadebiutować 1 października. Jego cena katalogowa w Stanach Zjednoczonych to 139,99 dolarów, czyli ok. 630 złotych.

Więcej informacji na temat tego i kolejnych zestawów LEGO Avatar może pojawić się podczas LEGO CON 2022, o którym więcej przeczytacie TUTAJ>>.

 

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2022.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

 

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE