Jest już oficjalny program LEGO CON 2022

Jest już oficjalny program LEGO CON 2022

LEGO CON 2022 rozpocznie się 18 czerwca, o godzinie 18:00. Duński producent klocków zapowiada wiele atrakcji.

Zdaniem wielu entuzjastów LEGO zeszłoroczny LEGO CON nie był szałowy. Tym razem duński producent klocków ma się przyłożyć i mamy świetnie spędzić czas. Transmisja prowadzona będzie na Youtubie.

Co w programie?

Na Instagramie LEGO pojawił się program LEGO CON 2022. Rozpocząć ma się od mocnego uderzenia, czyli prezentacji setu Marvel, którym prawdopodobnie będzie 76218 Sanctum Sanctorum. W czasie wydarzenia zaprezentowana ma też zostać nowa seria – Avatar. Nie wiemy jeszcze, czy oznacza to jednocześnie prezentację dwóch zestawów (jak donoszą niektóre źródła) z tej serii. Jednym z nich miałby być zestaw BrickHeadz zawierający ludzką postać Jake’a Sully’ego i jego avatarową wersję.

Program zawiera także kilka dość tajemniczych zapowiedzi, jak np. „Ninjago – getting ready for a grand finale”, czyli „przygotowania do wielkiego finału Ninjago”, czy „Star Wars – unprecedented behind-the-scenes access”, czyli „Star Wars – wyjątkowy dostęp do kulis”. Co oznaczają? Musimy poczekać do wydarzenia.

Z ciekawszych punktów są m.in. zapowiedzi: nowej serii LEGO (możliwe, że będzie to po prostu prezentacja Icons, która zastąpiła serię Expert Creator), nowych przygód LEGO Friends (czyli albo nowe sety, albo nowe postaci) i Super Mario (nowe postaci).

LEGO CON 2022 - program
fot. LEGO

 

**

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2022.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *