Ostatnie godziny by zamówić sety z pierwszej serii BDP

Ostatnie godziny by zamówić sety z pierwszej serii BDP

Tylko do godz. 21:00 w środę mamy możliwość zamawiania nowych zestawów w ramach BrickLink Designer Program. Pozostały już tylko dwa.

BrickLink Designer Program to konkurs, w którym realizowane są wybrane przez społeczność i jury pomysły fanów LEGO. To unikalne zestawy. Procedura jest prosta – zamawiamy (maksymalnie 2 sztuki każdego setu), LEGO pobiera/”mrozi” pieniądze na naszym koncie, oddaje je w ciągu max 14 dni, a gdy zestawy będą gotowe do wysyłki (połowa lipca) pobierze je ostatecznie i wyśle zamówienie.

LEGO wyda maksymalnie 30 tys. sztuk każdego zestawu. Na ten moment stan wygląda następująco:

Opisy zestawów:

  • Sklep wielobranżowy (649,99 zł) – 1906 el. – to sklep w centrum górniczej miejscowości na Dzikim Zachodzie. Wewnątrz jest lada i półki z produktami (sprzęt górniczy, konserwy, butelki z napojami), a na zewnątrz – spora “weranda” z bujanym fotelem oraz skrzyniami z owocami i warzywami. Do tego wóz ciągnięty przez dwa konie oraz pięć minifigurek. Model ma 36,5 cm szerokości, 30,9 cm długości i 19,5 cm wysokości. To projekt Polaka Łukasza Łyciuka.

  • wyprzedane! Górska twierdza (1599,99 zł) – 3995 el. – to projekt górskiej fortecy, która składa się z dolnego i górnego zamku, połączonych mostem. Projekt utrzymany jest w surowej, zimowej kolorystyce. Model jest składany. W wersji otwartej ma 49,2 cm szerokości, 63,1 cm długości i 59 cm wysokości. Długość zamkniętej bryły to 39 cm. W zestawie jest 9 minifigurek. To projekt kolejnego Polaka, ukrywającego się pod nickiem sleepless_night_bricks.

  • Paryska ulica (1349,99 zł) – 3532 el. – widowiskowy fragment paryskiej ulicy. Duża kamienica (w zasadzie to dwie kamienice, przedzielone schodami) na parterze ma m.in. piekarnię, kwiaciarnię i bistro. Na pierwszym piętrze znajdują się duży salon, kuchnia i sala bilardowa. Na drugim piętrze są: dwupokojowe mieszkanie z łazienką i sypialnia. Na trzecim piętrze jest małe mieszkanie. Do tego 7 minifigurek. Model ma 19,1 cm szerokości, 51,3 cm długości i 33,6 wysokości.

  • wyprzedane! Stara lokomotywownia (999,99 zł) – 2331 el. – to stara, zbudowana z cegieł parowozownia z warsztatem wewnątrz. Budynek ma 6 dużych okien i dwie pary drzwi, którymi do wnętrza może wjechać lokomotywa do przeglądu. Obok znajduje się drugi tor z drezyną. W zestawie jest sześć minifigurek. Model ma 27 cm szerokości, 52,9 cm długości i 22,9 cm wysokości.

  • wyprzedane! Budka z przekąskami (209,99 zł) – 539 el. – to bar z przekąskami, wyposażony m.in. w frytkownicę, maszynę do koktajli mlecznych, grill i lodówkę. W zestawie 2 minifigurki. Model ma 18,2 cm szerokości, 20 cm długości i 14,6 cm wysokości.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2024.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *