Muzyczna przyczepka Friends za darmo w sklepach LEGO

Muzyczna przyczepka Friends za darmo w sklepach LEGO

10 i 11 kwietnia odbędzie się kolejna promocja z serii „zbuduj i zabierz”. Tym razem w oficjalnych sklepach LEGO będzie gratisik głównie dla młodych fanek klocków.

Do wzięcia będzie tegoroczny polybag Friends LEGO 30658 Muzyczna przyczepa. Składa się on z 56 elementów i minifigurki. Wart jest ok. 15 złotych.

fot. LEGO

Zasady są proste – 10 lub 11 kwietnia (w godz. 15:00-17:00) przychodzicie do jednego z sześciu LEGO Store’ów (Warszawa, Poznań, Łódź, Wrocław i Gdańsk), budujecie ten niewielki zestaw i zabieracie go do domu. To świetna okazja, by zajrzeć do sklepu z dzieckiem i razem cieszyć się składaniem klocków.

Każdego dnia liczba sztuk będzie ograniczona, dlatego obowiązywać będzie zasada „kto pierwszy, ten lepszy”. Jedna osoba będzie mogła zbudować i wziąć jeden zestaw.

Warto przypomnieć, że w marcu w oficjalnych sklepach LEGO także zaplanowano dwie promocje:

  • 6 i 7 marcaDom Fauny z serii Animal Crossing – tylko w oficjalnych sklepach LEGO. Zestaw będzie do wzięcia w godzinach 15:00-17:00, w ramach akcji „zbuduj i zabierz”.
LEGO Animal Crossing gratis
fot. LEGO
  • od 25 marca – polowanie na pisanki w sklepach LEGO – zasady są proste, trzeba znaleźć kilka klockowych pisanek ukrytych w sklepach. W zamian otrzymacie od sklepowej ekipy drobne wielkanocne podarki.
fot. LEGO

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2024.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *