Krążownik Blacktron nadleciał. Jak go przechwycić? [AKTUALIZACJA]

Krążownik Blacktron nadleciał. Jak go przechwycić? [AKTUALIZACJA]

Set LEGO 40580 Krążownik Blacktron to gratis, na który czeka sporo fanów. Jak zdobyć go możliwie najkorzystniej?

W styczniu w ręce fanów LEGO wpadnie ponad 140 zestawów, w tym nowy modular. Możemy spodziewać się też pięciu gratisów. Dostępne są już dwa z nich LEGO 40580 Krążownik Blacktron i LEGO 40605 Nowy rok księżycowy – dodatek VIP.

Co będzie do wzięcia?

  • 1-14 stycznia – LEGO 40580 Krążownik Blacktron – to z pewnością hit najbliższych dni. Nowy krążownik to reedycja zestawu o numerze 6894 z 1987 roku. Set składa się z 356 elementów i dwóch oryginalnych postaci – “twardziela” z Blacktrona i jego pomocnika – robota. Krążownik ma 5 cm wysokości, 29 cm długości i 23 cm szerokości. Zestaw katalogowo wyceniany jest na 129,99 zł i tyle mniej więcej zapewne będzie wart. Otrzymamy go za zakupy za min. 900 złotych.

  • 1-25 stycznia – LEGO 40605 Nowy rok księżycowy – dodatek VIP – to kolejny polybag z tematycznymi klockami. Tym razem wśród 124 sztuk znajdziecie sporo części charakterystycznych dla „chińskich” budowli. Cena katalogowa tego zestawu to 44,99 zł, ale rynkowo będzie zapewne o kilka złotych niższa. Dostaniemy go za zakupy za minimum 240 złotych.
fot. LEGO

Promocje łączą się, więc za 900 złotych otrzymamy dwa gratisy warte ok. 150-180 zł. Procentowo to nie są oszałamiające korzyści, ale kto patrzy na procenty, gdy w grę wchodzi set „retro”?

Co kupić?

Jeżeli chcecie zdobyć LEGO 10312 Klub jazzowy (1099,99 zł) i przy okazji dwa gratisy, to nie musicie czytać tego tekstu dalej.

Jeżeli jednak nowy modular nie przypadł Wam do gustu, to możecie wybierać wśród pozostałych 140 styczniowych nowości. Warto jednak skupić się na zestawach ekskluzywnych i w ograniczonej dystrybucji.

Poniżej macie ich zaktualizowaną w czwartek listę. „NEW” oznacza styczniową premierę. „EOL” to zestaw, który miał wypaść do końca 2022 roku i jeszcze tego nie uczynił, co oznacza, że prawdopodobnie to jedna z ostatnich okazji, by go kupić. Na liście nie znajdziecie bardzo drogich setów, bo ich kupno przy tej promocji mija się z celem (a cel to jak najwięcej klocków za jak najmniej kasy!).

Lista zestawów ekskluzywnych lub w ograniczonej dystrybucji, które warto rozważyć przy zakupach:

Pamiętajcie, że ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Nie ma też gwarancji, że wszystkie wymienione wyżej zestawy będą dostępne na stronie LEGO lub będą w promocyjnych cenach, gdy zdecydujecie się na ich kupno. Zakupy robicie na własną odpowiedzialność.

Powodzenia w polowaniu na gratisy!

***

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie tego bloga. Dzięki!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *