Jest potwierdzenie i lepsze foty gratisu LEGO Bionicle

Jest potwierdzenie i lepsze foty gratisu LEGO Bionicle

Zestaw LEGO 40581 Tahu & Takua będzie najprawdopodobniej ostatnim GwP w styczniu. Dla fanów Bionicle to „must have”.

Wciąż trwa promocja z krążownikiem Blacktron, między 15 a 25 stycznia do zgarnięcia będą trzy sety (m.in. LEGO 40575 Rok Królika i LEGO 40583 Domy świata 1), a już 27 stycznia powróci seria Bionicle, a w zasadzie jeden jej przedstawiciel – gratisowy set LEGO 40581 Tahu & Takua.

Dzięki nieoficjalnym fotkom, opublikowanym na koncie instagramowym PromoBricks.de, mamy już potwierdzenie, że ten zestaw rzeczywiście się pojawi, a dodatkowo dość dokładnie wiemy, jak będzie wyglądał. Komplet składa się z 219 klocków, z których zbudujemy Tahu i Takuę. Jak widać, opakowanie nawiązuje graficznie do setów Bionicle z początku wieku.

Zestaw będzie do zdobycia od 27 stycznia do 9 lutego. Dostaniemy go na stronie LEGO i prawdopodobnie także w stacjonarnych sklepach Duńczyków za wydane min. ok. 450 złotych (zakupy ograniczone do serii: City, Classic, Creator, DOTS, Friends, Monkie Kid i Ninjago).

**

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *