Nowy modular - klub jazzowy oficjalnie zaprezentowany

Nowy modular - klub jazzowy oficjalnie zaprezentowany

Na stronie LEGO pojawiał się wyczekiwany nowy modular – set LEGO 10312 Klub jazzowy.

Zestaw serii Icons składa się z 2899 elementów. Nowy modular to tak naprawdę dwa sąsiadujące budynki – klubu jazzowego oraz mniejszej pizzerii. Jego łączne wymiary to 30 cm wysokości, 25 cm szerokości i 26 cm głębokości.

Składający się z trzech kondygnacji (parter + dwa piętra) klub jazzowy ma czerwoną fasadę z wiszącym na nim dużym szyldem. Nad wejściem jest zapowiedź występów „Live music all night and magic show”. Obok jest afisz. W środku mamy kilka pomieszczań, m.in. scenę jazzową i garderobę zespołu.

Pizzeria jest dużo mniejsza (parter + piętro), ma ściany z żółtych klocków. Przed nią znajduje się przeznaczony dla klientów stół z krzesłami i parasolem. Na fasadzie jest również niewielka reklama zakładu krawieckiego, który znajduje się na piętrze tego budynku. Na dachu budynku jest niewielka szklarnia.

W zestawie jest osiem minifigurek, a wśród nich: trzech muzyków (kontrabasista, perkusista, piosenkarz), krawca z nożyczkami, piekarza, dostawcy pizzy na zielonym skuterze oraz klienta pizzerii.

fot. LEGO

Zestaw kosztować będzie 1099,99 zł. Zadebiutuje 4 stycznia. Więcej na stronie LEGO.

Do zestawu dodawany ma być gratis LEGO 40586 Furgonetka z pizzą. Ale prawdopodobnie nie będzie to na początku, a pod koniec stycznia. Damy Wam znać!

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2022.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *