spot_img
Strona głównaNewsyJest pierwsze zdjęcie zestawu 10303 Loop Coaster

Jest pierwsze zdjęcie zestawu 10303 Loop Coaster

W sieci pojawiła się pierwsza fotka pudełka setu 10303 Loop Coaster. Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami, zestaw będzie potężny.

Składać się będzie z 3756 elementów. Na pudełku mamy potwierdzenie, że kolejka górska będzie miała dwie pętle, które wagoniki z pasażerami będą pokonywać dzięki niema pionowemu spadkowi.

Trasa kolejki wiodła będzie z wieży o wysokości 92 cm (na którą wagoniki będą transportowane windą), przez dwie pętle, mocny skręt w lewo, aż do końcowej stacji.

Poza kolejką będą także: stoisko z balonami, stoisko z hotdogami, stoisko ze słodyczami, oraz ławeczka. W pudełku znajdziemy również 11 figurek – siedmiu pasażerów, trzech sprzedawców i operatora kolejki.

Premierę zestawu 10303 Loop Coaster z serii Icons zaplanowano na 1 lipca. Set będzie kosztował 359,99 euro, czyli ok. 1650 złotych.

 

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2022.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

 

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE