Zestaw LEGO Bugatii Chiron (42083) powrócił do sprzedaży!

Zestaw LEGO Bugatii Chiron (42083) powrócił do sprzedaży!

To spora niespodzianka, bo zestaw LEGO Bugatii Chiron (42083) był w zasadzie niedostępny od ośmiu miesięcy. Teraz można go ponownie kupić na stronie LEGO.com.

Wydawało się, że zestaw serii Technic ostatecznie zjechał do garażu z napisem „wycofane”. Od stycznia miał na stronie LEGO.com status niedostępnego, a u innych sprzedawców nie można było go kupić od ponad pół roku.

To spowodowało, że większość zainteresowanych tym setem uznało, że LEGO nie przywróci go już do sprzedaży i w sposób naturalny z końcem roku jego status zostanie określony jako „produkt wycofany”.

Duński koncern jednak ponownie zaskoczył fanów – od poniedziałku zestaw znów jest dostępny na stronie LEGO.com. Można składać zamówienia oczekujące. Wysyłka nastąpi przed 16 września.

Nie jeszcze wiadomo, czy to oznacza powrót tego zestawu do szerszej dystrybucji. Tak, czy inaczej, zestaw ma ostatecznie zniknąć z rynku na przełomie grudnia i stycznia.

Jego katalogowa cena to 1700 złotych. Przy zakupach obowiązuje ograniczenie do trzech sztuk.

Zamówić możecie go TUTAJ>>.

 

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2022.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie tego bloga. Dzięki!

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *