Wszystko o lutowych promocjach LEGO

Wszystko o lutowych promocjach LEGO

Już 10 lutego do zgarnięcia będą zestaw LEGO 40582 Terenowa karetka z napędem 4×4 oraz podwójne punkty VIP. Dodatkowo wybrane zestawy będą dostępne z rabatami. Ale to nie koniec promek na luty.

Ta promocja, w odróżnieniu od akcji z LEGO 40581 BIONICLE – Tahu i Takua, wydaje się sensowna. Nie dość że dostaniemy ładny zestaw serii City przy niewysokim progu zakupowym, to jeszcze wpadną za to podwójne punkty VIP. A to tylko część okazji na ten miesiąc.

Co będzie do zgarnięcia?

  • 10-20 lutego – LEGO 40582 Terenowa karetka z napędem 4×4 – set serii City składa się z 162 klocków. Zbudujemy z nich karetkę o wymiarach 7 cm wysokości, 14 cm długości i 6 cm szerokości. Pojazd ma m.in. otwierane tylne drzwi, przez które do wnętrza uda się schować nosze z rannym, a na dachu bagażnik do przewożenia roweru górskiego. Obok mamy niewielki element “górskiej scenerii” – drzewko na kamiennym podłożu. Zestaw zawiera trzy minifigurki – dwoje sanitariuszy z noszami i rannego rowerzystę górskiego z niebieskim rowerem. Ten gratis będzie dostępny przy zakupach za min. ok. 450 złotych (bez ograniczenia do konkretnych serii). Cena katalogowa tego zestawu to 89,99 zł i za tyle mniej więcej będzie można go kupić po promocji.

  • 21 lutego – 3 marcaLEGO 40586 Ciężarówka do przeprowadzki – ten składający się z 301 elementów set serii Icons pierwotnie miał być gratisem wyłącznie do setu LEGO 10312 Klub jazzowy. Teraz już wiemy, że tak nie będzie – dostaniemy go za wydane ok. 850 złotych. Auto z otwieraną kabiną kierowcy i tylnymi drzwiami ma ok. 6 cm szerokości x 9 cm wysokości i 15,5 cm długości. W zestawie mamy dwie minifigurki, wózek do przeprowadzek oraz masę elementów wyposażenia wnętrz, m.in. pianino, szafę grającą, toaletkę, obraz, pianino. Na jednym z pudełek przeprowadzkowych mamy „To Jazz Club” i to jest nawiązanie do nowego modulara. Ta promocja nie jest jednak jeszcze potwierdzona przez LEGO.

Wkrótce na KlockiNews.pl znajdziecie poradnik, jak te gratisy wyrwać możliwe najkorzystniej.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *