spot_img
Strona głównaNewsyPracownia św. Mikołaja i inne gratisy na LEGO.pl. Jak je zgarnąć?

Pracownia św. Mikołaja i inne gratisy na LEGO.pl. Jak je zgarnąć?

Sześć gratisów, w tym uroczy świąteczny set ze św. Mikołajem – to grudniowa propozycja LEGO dla fanów. Jak z niej skorzystać?

Wydawało się, że LEGO da odpocząć chwilę naszym portfelom, ale jak mawiał Gordon Gekko „chciwość jest dobra i doprowadziła do rozwoju ludzkości”, więc startujemy z kolejną promocją na nasze ulubione klocki. Tym razem do wzięcia jest aż 6 gratisów – 4 już znamy, a nowością jest set LEGO 40565 Pracownia św. Mikołaja. Otrzymamy także polybag ze świątecznym pociągiem.

Co możemy zgarnąć?

  • 1-24 grudnia LEGO 40565 Pracownia św. Mikołaja – to składający się z 329 elementów zestaw, który prezentuje świętego Mikołaja i elfa w czasie przygotowywania świątecznych prezentów. Krzątają się po chatce, której mamy w zasadzie jedynie narożnik z dwiema ścianami. Pracują przy taśmie do pakowania, która sprawia wrażenie nowoczesnej (zobaczcie naklejki). Zestaw można połączyć (dostawiając) z gratisem z listopada – LEGO 40564 Zimowe elfy, tworząc w ten sposób wspólną świąteczną makietę. Dostaniecie go za zakupy za minimum 690 złotych. Cena katalogowa to 89,99 zł, ale powinien być wart nieco więcej – od 90 do 120 złotych.

fot. LEGO
  • do końca grudnia – LEGO 5007622 Polarowy koc – to, jak nazwa wskazuje, polarowy koc, który otrzymacie za zakupy za minimum 920 zł (konieczny jest status VIP). Wart jest ok. 100-120 złotych. Jego prawdopodobne wymiary to: 125 x 160 cm. Otrzymacie go przewiązanego czerwoną wstążką.
  • do końca grudniaLEGO 40579 Mieszkanie Eiffla – to gratis przy zakupie zestawu LEGO 10307 Wieża Eiffla, która kosztuje 2949,99 zł. Trudno przewidzieć, ile będzie wart, zapewne 200-300 zł, choć pierwsze oferty na olx przekraczają 400 złotych.
  • do końca grudnia – LEGO 40512 Zabawa i styl – zestaw dodatkowy VIP – to polybag, w którym znajdziecie 148 elementów, m.in. figurki świnki i żab – różowej, brązowej i zielonej. Jego wartość to 35-40 zł, a dostaniemy go za zakupy za minimum 230 złotych. Trzeba być VIP-em LEGO.
  • do końca grudnia – LEGO 40529 Park rozrywki dla dzieci – składający się ze 170 elementów set, którego rynkowa wartość to 40 złotych. Otrzymacie go za zakupy dowolnej serii za minimum 370 złotych. W finalizacji zamówienia trzeba wpisać kod, który dostaniecie na stronę Picodi.com,

Promocje łączą się, czyli za zakupy za 920 złotych możemy zgarnąć 5 gratisów wartych 300-350 złotych (32-38% „rabatu” + 5% za punkty VIP). To bardzo dobra okazja. Jak zwykle, warto brać te sety, które są ekskluzywne (dostępne tylko na LEGO.pl i w sklepach LEGO), albo w ograniczonej dystrybucji, i celować w próg zakupowy, by korzyść była możliwie największa.

Co kupić?

Poniżej są zaktualizowane we wtorek po południu dwie listy setów, które warto rozważyć przy zakupach. Pierwsza to sety ekskluzywne oraz w ograniczonej dystrybucji, które wypadają z rynku w tym roku. Druga to sety ekskluzywne i w ograniczonej dystrybucji, które z nami zostaną dłużej.

Część z poniższych zestawów jest już w dziale „ostatnia szansa na zakup” na stronie LEGO. Je oznaczyliśmy jako „LAST”. „2022” to informacja, że ten zestaw pojawił się i zniknie w tym roku, czyli na rynku będzie bardzo krótko. „EX” to zestaw ekskluzywny. Kolor zielony oznacza natomiast promocyjną cenę, jeżeli takowa jest na stronie LEGO.

Lista zestawów ekskluzywnych lub w ograniczonej dystrybucji, które wypadają w tym roku:
Lista zestawów ekskluzywnych lub w ograniczonej dystrybucji:

Pamiętajcie, że ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Nie ma też gwarancji, że wszystkie wymienione wyżej zestawy będą dostępne na stronie LEGO lub będą w promocyjnych cenach, gdy zdecydujecie się na ich kupno. Zakupy robicie na własną odpowiedzialność.

Powodzenia w polowaniu na gratisy!

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2022.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY
  1. Ile kodów VIP można użyć przy jednym zamówieniu? Da radę zrobić zamówienie i zapłacić kodem na rabat 400 zł rabat 200 zł i do tego kod na koc polarowy plus kod na polly bag?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE