Pracownia św. Mikołaja i inne gratisy na LEGO.pl. Jak je zgarnąć?

Pracownia św. Mikołaja i inne gratisy na LEGO.pl. Jak je zgarnąć?

Sześć gratisów, w tym uroczy świąteczny set ze św. Mikołajem – to grudniowa propozycja LEGO dla fanów. Jak z niej skorzystać?

Wydawało się, że LEGO da odpocząć chwilę naszym portfelom, ale jak mawiał Gordon Gekko „chciwość jest dobra i doprowadziła do rozwoju ludzkości”, więc startujemy z kolejną promocją na nasze ulubione klocki. Tym razem do wzięcia jest aż 6 gratisów – 4 już znamy, a nowością jest set LEGO 40565 Pracownia św. Mikołaja. Otrzymamy także polybag ze świątecznym pociągiem.

Co możemy zgarnąć?

  • 1-24 grudnia LEGO 40565 Pracownia św. Mikołaja – to składający się z 329 elementów zestaw, który prezentuje świętego Mikołaja i elfa w czasie przygotowywania świątecznych prezentów. Krzątają się po chatce, której mamy w zasadzie jedynie narożnik z dwiema ścianami. Pracują przy taśmie do pakowania, która sprawia wrażenie nowoczesnej (zobaczcie naklejki). Zestaw można połączyć (dostawiając) z gratisem z listopada – LEGO 40564 Zimowe elfy, tworząc w ten sposób wspólną świąteczną makietę. Dostaniecie go za zakupy za minimum 690 złotych. Cena katalogowa to 89,99 zł, ale powinien być wart nieco więcej – od 90 do 120 złotych.

fot. LEGO
  • do końca grudnia – LEGO 5007622 Polarowy koc – to, jak nazwa wskazuje, polarowy koc, który otrzymacie za zakupy za minimum 920 zł (konieczny jest status VIP). Wart jest ok. 100-120 złotych. Jego prawdopodobne wymiary to: 125 x 160 cm. Otrzymacie go przewiązanego czerwoną wstążką.
  • do końca grudniaLEGO 40579 Mieszkanie Eiffla – to gratis przy zakupie zestawu LEGO 10307 Wieża Eiffla, która kosztuje 2949,99 zł. Trudno przewidzieć, ile będzie wart, zapewne 200-300 zł, choć pierwsze oferty na olx przekraczają 400 złotych.
  • do końca grudnia – LEGO 40512 Zabawa i styl – zestaw dodatkowy VIP – to polybag, w którym znajdziecie 148 elementów, m.in. figurki świnki i żab – różowej, brązowej i zielonej. Jego wartość to 35-40 zł, a dostaniemy go za zakupy za minimum 230 złotych. Trzeba być VIP-em LEGO.
  • do końca grudnia – LEGO 40529 Park rozrywki dla dzieci – składający się ze 170 elementów set, którego rynkowa wartość to 40 złotych. Otrzymacie go za zakupy dowolnej serii za minimum 370 złotych. W finalizacji zamówienia trzeba wpisać kod, który dostaniecie na stronę Picodi.com,

Promocje łączą się, czyli za zakupy za 920 złotych możemy zgarnąć 5 gratisów wartych 300-350 złotych (32-38% „rabatu” + 5% za punkty VIP). To bardzo dobra okazja. Jak zwykle, warto brać te sety, które są ekskluzywne (dostępne tylko na LEGO.pl i w sklepach LEGO), albo w ograniczonej dystrybucji, i celować w próg zakupowy, by korzyść była możliwie największa.

Co kupić?

Poniżej są zaktualizowane we wtorek po południu dwie listy setów, które warto rozważyć przy zakupach. Pierwsza to sety ekskluzywne oraz w ograniczonej dystrybucji, które wypadają z rynku w tym roku. Druga to sety ekskluzywne i w ograniczonej dystrybucji, które z nami zostaną dłużej.

Część z poniższych zestawów jest już w dziale „ostatnia szansa na zakup” na stronie LEGO. Je oznaczyliśmy jako „LAST”. „2022” to informacja, że ten zestaw pojawił się i zniknie w tym roku, czyli na rynku będzie bardzo krótko. „EX” to zestaw ekskluzywny. Kolor zielony oznacza natomiast promocyjną cenę, jeżeli takowa jest na stronie LEGO.

Lista zestawów ekskluzywnych lub w ograniczonej dystrybucji, które wypadają w tym roku:
Lista zestawów ekskluzywnych lub w ograniczonej dystrybucji:

Pamiętajcie, że ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Nie ma też gwarancji, że wszystkie wymienione wyżej zestawy będą dostępne na stronie LEGO lub będą w promocyjnych cenach, gdy zdecydujecie się na ich kupno. Zakupy robicie na własną odpowiedzialność.

Powodzenia w polowaniu na gratisy!

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2022.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

2 Comments
  1. Ile kodów VIP można użyć przy jednym zamówieniu? Da radę zrobić zamówienie i zapłacić kodem na rabat 400 zł rabat 200 zł i do tego kod na koc polarowy plus kod na polly bag?

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *