spot_img
Strona głównaNewsy10 nowych setów Ninjago na stronie LEGO

10 nowych setów Ninjago na stronie LEGO

Duńczycy oficjalnie zaprezentowali 10 zestawów serii Ninjago, które w sprzedaży pojawią się już 1 stycznia.

Na polskiej stronie LEGO pojawiło się 10 zestawów Ninjago:

71780 Samochód wyścigowy ninja Kaia EVO (45,99 zł) – 94 klocki, w tym minifigurka Kaia uzbrojona w dwie złote katany. Do tego czerwony samochód Ninjago.

fot. LEGO

71781 Starcie Lloyda z Mechem EVO (89,99 zł) – 233 klocki, w tym dwie minifigurki: Złotego Lloyda i jego wroga wojownika-szkielet. Do tego dość widowiskowe mechy – Lloyda ze złotym mieczem oraz szkieletu z dwoma shurikenami.

fot. LEGO

71782 Smok Ziemi Cole’a EVO (159,99 zł) – 285 klocków, w tym dwie minifigurki – Cole’a uzbrojonego w złotą katanę oraz skorpiona-szkielet z kosą i bronią. Szkielet śmiga na sześcionogim skorpionie. Ale uwagę przykuwa naprawdę udana konstrukcja czarnego smoka ze złotymi rogami.

fot. LEGO

71783 Jeździec-Mech Kaia EVO (199,99 zł) – 312 elementów, cztery minifigurki – Kaia i Nyę z mieczami, króla-szkieletora z mieczem oraz myśliwego-szkieletora z kościaną motyką i mieczem. Do tego duży motocykl Ninjago ze złotymi panelami bocznymi i dużym ostrzem.

fot. LEGO

71784 Odrzutowiec ponaddźwiękowy Jay’a EVO (45,99 zł) – ten zawierający 146 klocków zestaw to minifigurka Jaya uzbrojonego w miecz, którą można umieścić za sterami w kokpicie niebieskiego odrzutowca. Samolot ma dwie wyrzutnie klocków.

fot. LEGO

71785 Tytan mech Jaya (369,99 zł) – 794 elementy. To spory mech (28 cm wysokości). Na piersi ma kokpit dla Jaya, duże smocze ostrze, dwa miecze katana i dwa miotacze na ramionach. Zestaw zawiera pięć minifigurek: wojowników ninja Jaya i Nyę z mieczami, bota Pixala oraz szkieletowych wojowników, króla-szkieletora i myśliwego-szkieletora, którzy mają własne bronie, a także podwójną kuszę załadowaną czterema strzałkami zamontowaną na wozie.

fot. LEGO

71786 Lodowy smok Zane’a (469,99 zł) – 973 klocki, z których zbudujemy m.in. tytułowego lodowego smoka (19 cm szerokości, 46 cm szerokości i tyle sam cm długości). Ma on 6 nóg, długi ogon, rogi i skrzydła ze złotymi ostrzami. Można go też przebudować w smoczego wojownika stojącego na dwóch nogach i trzymającego duże złote ostrze. Mamy tu też pięć minifigurek: Zane, Pixal, rycerz-szkielet, wojownik-szkielet i król-szkielet. Trzej ostatni bronią niewielkiej świątyni.

fot. LEGO

71787 Kreatywne pudełko z klockami ninja (279,99 zł) – 530 klocków, z których zbudować można trzy budynki, tor przeszkód z trzema interaktywnymi stanowiskami, zbrojownię, samochód ninja i motocykl ninja. Do tego 6 minifigurek: Nya, Kai, mistrz Wu, uczniowie płci męskiej i żeńskiej oraz myśliwy-szkielet z broniami.

fot. LEGO

71788 Motocykl ninja Lloyda (45,99 zł) – 64 klocki. W zestawie są: motocykl ninja, świątynia kości i dwie minifigurki – Jaya i strażnika-szkieletu.

fot. LEGO

71800 Smok wodny Nyi EVO (89,99 zł) – 173 klocki. Smok o wysokości 13 cm ma ruchomą głowę, szczękę, skrzydła i ogon. W zestawie także trzy minifigurki – Nya, Lloyd, oraz strażnik-szkielet z kościanym shurikenem i dwoma mieczami.

fot. LEGO


***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2022.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE