spot_img
Strona głównaNewsyTo będzie przyszły zestaw LEGO Ideas

To będzie przyszły zestaw LEGO Ideas

Poznaliśmy wyniki konkursu Celebrate The Wonder of STEM!, który platforma LEGO Ideas zorganizowała wspólnie z amerykańską siecią sprzedażową Target.

STEM to skrót od angielskich słów „Science, Technology, Engineering, and Mathematics”, czyli nauk ścisłych, technologii, inżynierii i matematyki. Tego miały dotyczyć zgłaszane do konkursu projekty, które mogły się składać z od 50 do 1000 klocków.

Ostatecznie zwyciężył projekt Daniela Bradley’a z Londynu o nazwie „Nauka jest potęgą”. Założeniem projektanta było przedstawienie możliwie jak największej liczby oblicz nauki. Dlatego mamy tutaj m.in. naukowca badającego ogród kwiatowy i owady, ekonomistę, architekta, rakietę kosmiczną, oraz robota laboratoryjnego. Projekt składa się z 528 klocków.

LEGO nie podaje jeszcze, kiedy wybrany zestaw wejdzie do produkcji. Wiadomo jednak, że będzie on należał do serii Ideas, będzie dostępny na LEGO.com i być może u innych sprzedawców. Z pewnością też zostanie zmodyfikowany przez projektantów LEGO.

Zapowiedzi na 2024 rok znajdziecie tutaj>>.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2024.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE