Kwiaciarnia, 2 polybagi i mikromiasto Ninjago na stronie LEGO. Jak je zdobyć?

Kwiaciarnia, 2 polybagi i mikromiasto Ninjago na stronie LEGO. Jak je zdobyć?

Ruszyła kolejna promocja. Tym razem LEGO proponuje nam prawdopodobnie trzy gratisy i fajną nagrodę w centrum nagród LEGO Insiders.

Główne punkty ten promocji to: kwiaciarnia (gratis) i mikromiasto Ninjago (nagroda za punkty Insiders). Oba zestawy mają być pierwszymi elementami większych kolekcji.

Co jest do wzięcia?

  • 1-10 marca – LEGO 40680 Kwiaciarnia – ma to być pierwszy z czterech niewielkich sklepików, w stylu podobnym do serii domów świata. Zestaw składa się z 338 elementów. Domek ma dwa piętra – na parterze jest sklep, a powyżej niewielkie mieszkanie z sypialnią i salonem. Ma 11 cm wysokości, 10 cm szerokość i 8 cm głębokości. Niestety, próg zakupowy jest wysoki – 900 zł. Cena katalogowa to 89,99 zł, ale wart powinien być nieco ponad 100 zł.

  • LEGO 40703 Mikro-miasto NINJAGO – jest dostępny w centrum nagród LEGO Insiders za 2700 punktów. To model pięciopiętrowego bloku z herbaciarniami i barem sushi na dachu. Mikromiasto można połączyć z trzema innymi zestawami w mikroskali, które będą dostępne jeszcze w tym roku. Katalogowo wart jest 79,99 zł, ale bez problemu rynkowo będzie to ponad 100 zł.

  • 4-11 marca – podwójne punkty Insiders – przy zakupach zestawów serii LEGO Super Mario.
fot. LEGO

Co kupić?

Warto skupić się na zestawach ekskluzywnych i w ograniczonej dystrybucji (oznaczenie „EX”) w okolicach progu 900 zł. „EOL23” to zestawy, które miały wypaść w 2023 roku, a są jeszcze dostępne. Sety, które mają wypaść w 2024 roku oznaczone są jako „EOL”, choć należy mieć na uwadze fakt, że to wczesna pora roku i lista wycofań będzie się zmieniać.

marcowe nowości:

przecenione zestawy:

pozostałe:

Do uzupełnienia koszyka posłużyć mogą breloczki za 24,99 zł. Znajdziecie je tutaj>>.

Pamiętajcie, że ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Zakupy robicie na własną odpowiedzialność.

Powodzenia w polowaniu na gratisy!

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2024.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *