spot_img
Strona głównaNewsyDwie nowe figurki Marvela w przedsprzedaży na LEGO.pl

Dwie nowe figurki Marvela w przedsprzedaży na LEGO.pl

Tym razem do zbudowania będą m.in. figurki Iron Spider-Mana oraz Zielonego Goblina. Obie zadebiutują już 1 kwietnia, ale są już w przedsprzedaży

Gdy we wrześniu 2022 roku pojawiły się trzy figurki do zbudowania z tej serii, fani byli podzieleni. Nie wszystkim się podobały. Zestawy LEGO 76225 Figurka Milesa Moralesa oraz LEGO 76230 Figurka Venoma zostały już wycofane. Wciąż do kupienia jest LEGO 76225 Figurka Spider-Mana.

W podobnej stylistyce utrzymane są figurki: Ant-Mana (76256), Wolverine’a (76257), Kapitana Ameryki (76258) i Iron Mana (76206) (wycofana).

W kwietniu do tej rodziny dołączą trzy kolejne postaci – Zielony Goblin, Iron Spider-Man i Falcon. Są już oficjalne zdjęcia dwóch pierwszych:

  • LEGO 76284 Figurka Zielonego Goblina (179,99 zł) – 471 elementów – Goblin wzorowany na drugiej części Spider-Mana. Figurka ma ruchome ramiona, ręce, biodra i nogi. Zielony Goblin jest wyposażony w dwie bomby dyniowe i szybowiec. Bomby mieszczą się w dłoni postaci oraz w schowku z tyłu szybowca.

  • LEGO 76298 Figurka Iron Spider-mana (169,99 zł) – 303 elementy – to Spider-man ubrany w specjalną zbroję stworzoną przez Tony’ego Starka. Ruchoma figurka ma 27 cm wysokości i ruchome ramiona, ręce, biodra i nogi. Ma też cztery dodatkowe ramiona, które również są w pełni ruchome.

Więcej zapowiedzi na 2024 rok znajdziecie tutaj>>.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2024.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE