Tak wyglądają Barad-dûr i gratis do niego

Tak wyglądają Barad-dûr i gratis do niego

Zestaw LEGO 10333 Władca pierścieni: Barad-dûr zadebiutuje 4 czerwca, ale jest już na stronie Duńczyków.

LEGO 10333 Władca Pierścieni: Barad-dûr składa się z 5471 elementów. Przedstawia słynną fortecę Surona na skałach i lawie. Model ma 83 cm wysokości, 45 cm szerokości i 30 cm głębokości.

fot. LEGO

Wewnątrz znajdziemy sporo pomieszczeń na pięciu kondygnacjach. Na pierwszym piętrze znajduje się kryjówka Golluma, kuźnia broni i więzienie z podnoszoną klatką. Nad jadalnią na drugim piętrze mieści się sala tronowa, którą można otworzyć i ujawnić ukrytą mapę Śródziemia. Na czwartym piętrze znajduje się pracownia Rzecznika Saurona, a na piątym – biblioteka w wieżyczce z obrotową drabiną. Na szczycie jest oko Saurona ze świecącym klockiem.

W zestawie jest 10 minifigurek: Saurona, Rzecznik Saurona, Frodo, Sama, Golluma, oraz pięciu orków.

Zestaw LEGO 10333 Władca Pierścieni: Barad-dûr zadebiutuje 4 czerwca (1 czerwca dla uczestników programu LEGO Insiders). Kosztować będzie katalogowo 2249,99 zł.

W pierwszym tygodniu od debiutu do zakupów tego zestawu dodawany będzie gratis LEGO 40693 Skrzydlata bestia. Zestaw składa się z 269 elementów. Niestety, wbrew wcześniejszym plotkom, zawiera nie trzy, a jedynie jedną minifigurkę.

Więcej zapowiedzi na 2024 rok znajdziecie tutaj>>.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2024.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *