spot_img
Strona głównaNewsySporo wycofywanych setów ponownie w dobrych cenach na al.to

Sporo wycofywanych setów ponownie w dobrych cenach na al.to

Na stronie Al.to rozpoczęła się kolejna promocja obniżająca cenę wielu setów o 10%. Wybraliśmy dla Was te, które zostaną prawdopodobnie wycofane w tym roku.

Poniżej macie listę zestawów, które mają w tym roku wylecieć z produkcji, a ich ceny na al.to są obecnie najniższe na rynku. Aby móc kupić je w promocyjnej cenie w koszyku musicie wpisać kod „LEGO-08”. Co ważne, z kodem można kupić jedynie dowolną liczbę zestawów, ale tylko po jednej sztuce z konkretnego setu.

W nawiasach są ceny katalogowe.

Architecture

Art

Avatar

City

Classic

Creator

Disney

Duplo

Friends

Harry Potter

Icons

Ideas

Marvel

Minecraft

Ninjago

Star Wars

Super Mario

Technic

Pamiętajcie, że nie ma żadnej gwarancji, że powyższe zestawy nie będą gdzieś taniej do końca roku. Prawdopodobnie część z nich będzie. Dlatego artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Zakupy robicie na własną odpowiedzialność.

Artykuł NIE jest sponsorowany przez al.to. Ale jeżeli coś kupicie, to wpadnie nam niewielka prowizja z linków afiliacyjnych, którą przeznaczymy na rozwój bloga. Dzięki!

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE