spot_img
Strona głównaNewsyLEGO obniżyło ceny także setów ekskluzywnych!

LEGO obniżyło ceny także setów ekskluzywnych!

Duńczycy wprowadzili zapowiadaną obniżkę. Zdecydowana większość setów zostało przecenionych. Także te ekskluzywne i w ograniczonej dystrybucji.

Przypomnijmy, przed premierą LEGO 10333 Władca Pierścieni: Barad-dûr polska społeczność LEGO zaczęła głośno mówić o niekorzystnym przeliczniku cen zestawów z dolarów czy euro na złotówki. LEGO zareagowało i obniżyło ceny Barad-dur i kilkunastu innych setów.

17 czerwca potwierdziły się informacje o obniżeniu cen setek innych, dostępnych w szerokiej dystrybucji zestawów – o szczegółach jako pierwsi informowaliśmy tutaj>>. Potwierdza się również, że kilkadziesiąt zestawów nie zostało przecenionych, o czym pisaliśmy tutaj>>.

Na szczęście LEGO obniżyło cenę katalogową zdecydowanej większości zestawów ekskluzywnych i w ograniczonej dystrybucji, m.in. serii BrichHeadz, czy Monkie Kid.

Oto zestawy, które nam rzuciły się w oczy (w nawiasach ceny przed obniżką):

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2024.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE