spot_img
Strona głównaNewsyPromocje na „LEGO Star Wars Day”. Jak się w nich odnaleźć?

Promocje na „LEGO Star Wars Day”. Jak się w nich odnaleźć?

Ruszyło coroczne święto fanów LEGO i „Gwiezdnych Wojen”. Do 7 maja Duńczycy przygotowali sporo atrakcji.

Gratisy, podwójne punkty VIP, pięciokrotne punkty VIP, kody obniżające ceny setów – sporo tego. Wbrew pozorom zasady są jednak proste. Szczegóły poniżej.

Jak atrakcje czekają?

Promocje sumują się, więc za wydane 180 zł dostajemy wart 15 zł gratis – to 18% zniżki (licząc podwójne punkty VIP). Za 400 zł otrzymamy 2 gratisy warte razem ok. 90 zł (32,5%). Za 700 zł mamy 3 gratisy warte max 245 zł (45%). Im wyżej, tym większy rabat, ale pamiętajcie, że: a) gratisów może być na rynku dużo i wówczas nie osiągną maksymalnych cen, b) bardzo dużą część zestawów SW dorwiecie ze zniżkami 25-35% u innych sprzedawców.

Tak, jak skorzystanie z powyższych zniżek to kwestia Waszych klockowych sumień, tak zdecydowanie warto zapolować na pięć setów, które będą miały albo 20% zniżki na stronie LEGO, albo za które dostaniemy pięciokrotne punkty VIP w sklepach stacjonarnych (listę macie nieco wyżej).

Co kupić?

W kategorii Star Wars na stronie LEGO mamy obecnie ok. 70 produktów, a wśród nich 55 zestawów. Poniżej macie listę wybranych setów, które warto rozważyć przy zakupie w czasie tej akcji. Majowe nowości oznaczyliśmy jako „NEW”. „EX” to set, który jest ekskluzywny (o ile można o takich mówić). „EOL” to zestaw, który ma wypaść w 2023 roku. W zestawieniu uwzględnione są wyceny 5 setów, na które na stronie LEGO mają być kody obniżające cenę, ale te wyliczenia potwierdzą się po północy.

Lista zestawów, które warto rozważyć przy zakupach:

Jeżeli będzie Wam brakować niewielkiej kwoty do progu zakupowego, to można wziąć któryś z breloczków SW za 24,99 zł (Szturmowiec, Ahsoka Tano czy Darth Maul).

Pamiętajcie, że ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Nie ma m.in. gwarancji, że wszystkie wymienione powyżej zestawy będą dostępne na stronie LEGO lub będą w promocyjnych cenach, gdy zdecydujecie się na ich kupno, a także nie ma pewności, że wszystkie sety EOL rzeczywiście wypadną z rynku. Zakupy robicie na własną odpowiedzialność.

Niech moc będzie z Wami i Waszymi portfelami!

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE