Dokładne opisy i masa zdjęć nowych setów LEGO City

Dokładne opisy i masa zdjęć nowych setów LEGO City

W czerwcu pojawić się ma kilkanaście nowych zestawów LEGO City. Poznaliśmy szczegóły aż 12 z nich.

Nowości wkrótce powinny wskoczyć na stronę LEGO. Co otrzymamy w najbliższych dniach?

LEGO 60362 Myjnia samochodowa – 243 elementów, 89,99 zł

fot. LEGO

W zestawie mamy myjnię samochodową z ruchomymi szczotkami (11 cm wysokości, 15 cm szerokości i 11 cm głębokości) i samochód.

Są tu też minifigurki kierowcy oraz pracownika myjni.

fot. LEGO

LEGO 60363 Lodziarnia – 296 elementów, 149,99 zł

fot. LEGO

W lokalu o wymiarach 17 cm wysokości, 16 cm szerokości i 12 cm głębokości mamy ladę do lodów, blender, lodówkę i kącik na świeżym powietrzu. W zestawie jest też motocykl transportowy i trzy minifigurki, m.in. sprzedawca w stroju niedźwiedzia polarnego.

LEGO 60364 Uliczny skatepark – 454 elementów

fot. LEGO

To zestaw do zbudowania skateparku z modułowymi rampami i wyposażeniem do wszelkiego rodzaju akrobacji, a do tego rower BMX, deskorolka, hulajnoga, rolki i cztery minifigurki. W standardowej konfiguracji zabawkowy skatepark ma 19 cm wysokości, 44 cm szerokości i 25 cm głębokości. W zestawie są 4 minifigurki, oraz rower, deskorolkę, rolki, hulajnogę i telefon komórkowy.

LEGO 60365 Apartamentowiec – 688 elementów, 389,99 zł

fot. LEGO

Apartamentowiec ma 34 cm wysokości, 21 cm szerokości i 20 cm głębokości. Wewnątrz są modułowe pomieszczenia, które można łączyć, m.in. sklep spożywczy, salon z sofą i telewizorem, kuchnia, sypialnia oraz łazienka z toaletą i wanną. W budynku jest też odkryty basen i taras na dachu z grillem i palmą.

Zestaw zawiera również zabawkowy skuter inwalidzki, rower, sześć minifigurek i płytę drogową.

fot. LEGO

LEGO 60366 Centrum narciarskie i wspinaczkowe – 1045 elementów, 489,99 zł

fot. LEGO

Trzypiętrowy budynek ze sklepem, kawiarnią i stokiem, zawiera działającą windę, która przewozi narciarzy do kawiarni i na początek trasy na stoku. Ma 29 cm wysokości, 21 cm szerokości i 45 cm głębokości.

Mamy tu osiem minifigurek z akcesoriami narciarskimi oraz figurki bałwana, sowy i wiewiórki. Akcesoria obejmują rower, apteczkę, dwa plecaki, aparat fotograficzny, cztery narty, dwie deski snowboardowe, cztery kijki narciarskie, dwa kije hokejowe, cztery łyżwy, cztery rakiety śnieżne i dwa czekany.

fot. LEGO

LEGO 60368 Łódź badacza Arktyki – 815 elementów, 689,99 zł

fot. LEGO

To statek, który ma doprowadzić jego załogę do pełnego skarbów wraku statku Wikingów. Mamy tu, poza statkiem z dźwigiem z teleskopowym ramieniem, helikopter, łódź inspekcyjną, ponton i wrak statku Wikingów. Statek ma 19 cm wysokości, 71 cm długości i 17 cm szerokości.

Do tego siedem minifigurek, figurka orki i masa akcesoriów: laptop, krótkofalówka, aparat fotograficzny, klucz płaski, lornetka, strzykawka, dwa kubki oraz topór Wikinga, tarcza i hełm.

LEGO 60376 Skuter śnieżny badacza Arktyki – 70 elementów, 45,99 zł

fot. LEGO

Na ten prosty zestaw składają się skuter śnieżny na gąsienicach (5 cm wysokości, 8 cm długości i 5 cm szerokości), arktyczna sceneria, minifigurka badacza oraz figurka foki i jej foczątka.

LEGO 60377 Łódź do nurkowania badacza – 162 elementy, 129,99 zł

fot. LEGO

W zestawie mamy pływającą łódź z działającym dźwigiem, małą łódź podwodną i rafę koralową ze skarbem. Łódź ma 7 cm wysokości, 20 cm długości i 8 cm szerokości.

Do tego trzy minifigurki odkrywców i figurki płaszczki, rekina młota, kraba, dwóch ryb i dwóch żółwi.

fot. LEGO

LEGO 60378 Ciężarówka i laboratorium badawcze – 489 elementów

fot. LEGO

Ten zestaw zawiera ciężarówkę, mobilne laboratorium na gąsienicach z działającym dźwigiem i pługiem śnieżnym. Po zbudowaniu ciężarówka z mobilnym laboratorium, turbiną wiatrową i anteną ma 18 cm wysokości, 40 cm długości i 13 cm szerokości.

Do tego cztery minifigurki i trzy figurki niedźwiedzi polarnych.

fot. LEGO

LEGO 60379 Łódź podwodna badacza dna morskiego – 842 elementy, 489,99 zł

fot. LEGO

W zestawie mamy łódź podwodną z pokładowym laboratorium i bąbelkowym kokpitem. Łódź ma 11 cm wysokości, 31 cm długości i 17 cm szerokości.

Do tego podwodny dron, skafander przypominający mecha, wrak statku ze skarbem, wokół którego krążą meduzy i rekiny.

W zestawie jest sześć minifigurek badaczy oraz figurki szkieletu, trzech rekinów, dwóch meduz i czterech ryb.

fot. LEGO

LEGO 60380 Śródmieście – 2010 elementów, 999,99 zł

fot. LEGO

Z klocków zbudujemy park, zakład fryzjerski, klinikę weterynaryjną, studio blogerskie i dyskotekę na dachu. Kryty most prowadzi do drugiego trzypiętrowego budynku, w którym znajduje się sklep z komiksami, sklep techniczny, pokój woźnego i nowoczesny hotel. Zestaw ma 42 cm wysokości, 45 cm szerokości i 38 cm głębokości.

Wewnątrz jest również m.in. strefa z fast-foodem.

W zestawie jest 14 minifigurek oraz płyta drogowa. Do tego sporo akcesoriów, m.in.: skrzypce, skuter, miotła, pizza, wałek do ciasta, trzepaczka, nożyczki, szczotka do włosów, butelka, komiks, karta kolekcjonerska LEGO NINJAGO, piła łańcuchowa i klucz.

fot. LEGO

LEGO 60391 Ciężarówki i dźwig z kulą wyburzeniową – 235 elementów, 229,99 zł

fot. LEGO

Zestaw zawiera trzy pojazdy budowlane (transporter, dźwig z kulą wyburzeniową i wywrotka) oraz opuszczony dom z funkcją przewracania. Ciężarówka ma 9 cm wysokości, 17 cm długości i 9 cm szerokości.

W pudełku znajdziemy także trzy minifigurki budowlańców i akcesoria – łom, taczkę, krótkofalówkę i plan budynku.

fot. LEGO

LEGO 60398 Domek rodzinny i samochód elektryczny – 462 elementy, 239,99 zł

fot. LEGO

Ekologiczny dom ma m.in. panele słoneczne i stację ładowania dla rodzinnego pojazdu elektrycznego. Wewnątrz kuchnia z lodówką, dwie sypialnie oraz łazienka z toaletą i prysznicem. Fajnym miejscem jest oranżeria z jadalnią i skrzynką do uprawy warzyw.

Dom ma 17 cm wysokości, 19 cm szerokości i 16 cm głębokości, a samochód elektryczny – 4 cm wysokości, 10 cm długości i 4 cm szerokości.

Do tego trzy minifigurki, figurka psa i płyta drogowa.

fot. LEGO

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *