Podwójne punkty VIP i dwa gratisy na stronie LEGO

Podwójne punkty VIP i dwa gratisy na stronie LEGO

Do 13 czerwca na stronie Duńczyków do zgarnięcia są podwójne punkty VIP oraz dwa fajne gratisy – polybag LEGO 40607 Letnia frajda i LEGO 40589 Plac zabaw ze statkiem pirackim.

Powraca ulubiona przez fanów promocja z podwójnymi punktami VIP. Do tego gratisy – jeden pudełkowy, drugi w polybagu.

Co jest do wzięcia?

  • do 13 czerwcapodwójne punkty VIP – oznacza to wirtualną „zniżkę” w wysokości 10%. Wirtualną, ponieważ punkty będziecie mogli wykorzystać przy kolejnych zakupach.
fot. LEGO
  • do 18 czerwca – LEGO 40589 Plac zabaw ze statkiem pirackim składa się z 168 elementów i przedstawia plac zabaw, który obejmuje zjeżdżalnię, działko wodne, dwie minifigurki dzieci, palmę, obrotową ośmiornicę i inne pirackie elementy. Wyceniony jest katalogowo na 89,99 zł, ale rynkowo warto jest nieco mniej – ok. 70 zł. Do zgarnięcia jest za zakupy za min. 470 złotych.

Promocje sumują się, czyli za wydane 470 złotych dostajemy dwa gratisy warte ok. 110 złotych. To ok. 33% „zniżki” (licząc podwójne punkty VIP).

Co kupić?

Jak zwykle warto skupić się na zestawach ekskluzywnych i w ograniczonej dystrybucji – tym razem ograniczając ich cenę do 500 zł. Poniżej macie ich aktualną listę. Zestawy, które ukazały się w czerwcu oznaczyliśmy jako „NEW”. „EX” to set, który jest ekskluzywny (o ile można o takich mówić). „EOL” to zestaw, który ma wypaść w 2023 roku (choć to wciąż wstępne i niepotwierdzone informacje!).

Lista zestawów ekskluzywnych lub w ograniczonej dystrybucji, które warto rozważyć przy zakupach:

Podwójne punkty VIP to także okazja do kupna ekskluzywnych droższych setów:

Pamiętajcie, że ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Zakupy robicie na własną odpowiedzialność.

Powodzenia w polowaniu na gratisy!

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *