spot_img
Strona głównaNewsyPierwsze zdjęcie świątecznej dioramy LEGO Star Wars

Pierwsze zdjęcie świątecznej dioramy LEGO Star Wars

W sieci pojawiła się pierwsza fota zestawu LEGO 40658 Millennium Falcon Holiday Diorama.

Zdjęcie zamieścił na instagramie garrett.fields96. Niestety, nie jest ono najlepszej jakości. Potwierdza jednak sporo wcześniejszych doniesień.

Zestaw składa się z 282 elementów. Diorama to fragment pokładu Falcona Millennium. W jej centralnej części jest biały stół z czerwonym obrusem, oraz… indykiem i marchwią. W rogu pomieszczenia jest coś, co wygląda na kanapę. Nad scenką wisi łańcuch świątecznych kolorowych lampek, a po lewej stronie są klocki układające się w kształt choinki.

Mamy tu cztery minifigurki – z pewnością Chewbakkę oraz Porga, Finna z mieczem świetlnym i Rey z żółtym (?) mieczem świetlnym. Dwie ostatnie postaci mają świąteczne swetry. Trudno ocenić, czy Chewie i Porg także. Do tego dostajemy droida BB-8.

Zestaw LEGO 40658 Millennium Falcon Holiday Diorama ma zadebiutować już 1 października. Co ciekawe, nie ma on być gratisem, a będzie do kupienia za ok. 160 zł.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE