spot_img
Strona głównaNewsyTrzy gratisy na stronie LEGO

Trzy gratisy na stronie LEGO

Do końca miesiąca na stronie LEGO do wzięcia są trzy gratisy. Jak je zdobyć możliwie najkorzystniej?

Jeżeli jakimś cudem zostały Wam jeszcze jakieś pieniądze na klocki w tym miesiącu, to LEGO ma pomysł, jak je od Was wyciągnąć.

Co jest do wzięcia?

  • do 31 lipca LEGO 40588 Doniczka – to powrót tego gratisu. Składa się on z 292 elementów, z których zbudujemy zarówno tytułową, żółtą doniczkę, jak i ozdobne wiosenne kwiaty. Model ma 29 cm wysokości i 12 cm średnicy. Próg zakupowy to 700 zł. Katalogowo wart jest 119,99 zł i tyle mniej więcej jest wart na rynku.

  • do 6 sierpnia – LEGO 40593 Kreatywna zabawa 12 w 1279 elementów, z których można zbudować – jak nazwa wskazuje – 12 różnych modeli: samolotu, łodzi, małego domku, kraba, koali, lwa, rafy koralowej, latarni morskiej, zamku z piasku, lodów, karuzeli i ogniska. Cena katalogowa to 89,99 zł i zapewne nie będzie wart więcej. Ma być dostępny za zakupy za min. 380 zł.

  • do 6 sierpnia – LEGO 30343 McLaren Elva lub LEGO 30417 Ogrodowy kwiat i motyl – do wyboru za zakupy za min. 180 złotych. Oba zestawy są katalogowo warte 16,99 zł. Aby zdobyć jeden z nich należy wpisać kod przy finalizacji zamówienia – „MCE1” dla mclarena lub „GFB2” dla kwiatu i motyla.

Promocje sumują się, więc za wydane 700 złotych dostaniemy gratisy warte ok. 210 złotych. To ok. 33 proc. „zniżki” (licząc punkty VIP). Całkiem nieźle.

Co kupić?

Jak zwykle warto skupić się na zestawach ekskluzywnych i w ograniczonej dystrybucji – tym razem ograniczając ich cenę do 700 zł. Poniżej macie ich aktualną listę. Zestawy, które ukazały się w lipcu oznaczyliśmy jako „NEW”. „EX” to set, który jest ekskluzywny (o ile można o takich mówić). „EOL” to zestaw, który ma prawdopodobnie wypaść w 2023 roku.

Lista zestawów ekskluzywnych lub w ograniczonej dystrybucji, które warto rozważyć przy zakupach:

Pamiętajcie, że ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Zakupy robicie na własną odpowiedzialność.

Powodzenia w polowaniu na gratisy!

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE