Dwa gratisy na stronie LEGO. Letnia frajda na pirackim placu zabaw

Dwa gratisy na stronie LEGO. Letnia frajda na pirackim placu zabaw

Na stronie LEGO mamy dwa gratisy. Pojawił się polybag LEGO 40607 Letnia frajda, a do tego wciąż dostępny jest zestaw LEGO 40589 Plac zabaw ze statkiem pirackim.

Tym razem LEGO miło zaskoczyło przedłużając dostępność gratisu LEGO 40589 Plac zabaw ze statkiem pirackim do 18 czerwca. Nowością jest natomiast set LEGO 40607 Letnia frajda.

Co jest do wzięcia?

fot. LEGO
  • do 18 czerwca – LEGO 40589 Plac zabaw ze statkiem pirackim składa się z 168 elementów i przedstawia plac zabaw, który obejmuje zjeżdżalnię, działko wodne, dwie minifigurki dzieci, palmę, obrotową ośmiornicę i inne pirackie elementy. Wyceniony jest katalogowo na 89,99 zł, ale rynkowo warto jest nieco mniej. Do zgarnięcia jest za zakupy za min. 470 złotych.

Promocje sumują się, czyli za wydane 470 złotych dostajemy dwa gratisy warte ok. 110 złotych. To ok. 28% „zniżki” (licząc punkty VIP). Jeżeli poczekacie do 9 czerwca to do tej puli dołączą podwójne punkty VIP, co zwiększy ten wirtualny „rabat” do 33%. Wybór należy do Was.

Co kupić?

Jak zwykle warto skupić się na zestawach ekskluzywnych i w ograniczonej dystrybucji – tym razem ograniczając ich cenę do 500 zł. Poniżej macie ich aktualną listę. Zestawy, które ukazały się w czerwcu oznaczyliśmy jako „NEW”. „EX” to set, który jest ekskluzywny (o ile można o takich mówić). „EOL” to zestaw, który ma wypaść w 2023 roku (choć to wciąż wstępne i niepotwierdzone informacje!).

Lista zestawów ekskluzywnych lub w ograniczonej dystrybucji, które warto rozważyć przy zakupach:

Pamiętajcie, że ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Zakupy robicie na własną odpowiedzialność.

Powodzenia w polowaniu na gratis!

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *