Cztery sety LEGO Minecraft dostępne w przedsprzedaży

Cztery sety LEGO Minecraft dostępne w przedsprzedaży

Zestawy zadebiutują oficjalnie 1 sierpnia, ale można je już zamawiać na stronie LEGO.

Dostępne są już sety:

  • LEGO 21247 Dom aksolotla242 elementy za 129,99 zł. Centralnym punktem jest tu kolorowy dom w kształcie popularnego aksolotla z gry. Ma on zdejmowany dach, dzięki czemu możliwy jest wgląd w jego umeblowane wnętrze. Zestaw zawiera figurki z Minecrafta: podwodnego odkrywcę, utopca, delfina, rozdymkę, dwa dorosłe aksolotle i aksolotla w wiadrze.

  • LEGO 21248 Dyniowa farma – set składa się z 257 elementów i kosztuje 174,99 zł. Przedstawia bagienny biom oraz głównego bohatera Steve’a na dyniowej farmie otaczającej dom w kształcie dyni. Dom ma umeblowane wnętrze, m.in. łóżko, stół rzemieślniczy, piec i żabią lampę. Na zewnątrz jest grządka dyni. Zabawa zmienia się w bitwę, gdy czarownica zaczyna rzucać miksturami w Steve’a, a on odpiera jej ataki, strzelając z łuku. Zestaw zawiera również żabę, łódkę i skrzynię z jajkiem i cukrem.

  • LEGO 21249 Kreatywny warsztat 4.0 – zestaw składa się z 605 elementów i kosztuje 349,99 zł. Jak sama nazwa wskazuje set ma zachęcać do kreatywnej zabawy. Możemy zbudować proponowane – twierdzę wieże nad rzeką lub koci domek, albo stworzyć własne budowle. Pomogą w tym postaci i moby z gry – Steve, Alex, zombie, Creeper, koty i owce.

  • LEGO 21250 Forteca żelaznego golema 868 elementów za 499,99 zł. Zbudować można twierdzę golema, w której znajduje się kryształowy rycerz i złoty rycerz, którzy chronią swoją bazę przed wrogimi napastnikami – naładowanym Creeperem i dwoma szkieletowymi jeźdźcami. Można też zmienić fortecę w potężną figurkę golema z ogromnymi ruchomymi rękami.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *