Opóźniony set LEGO 30434 Aston Martin Valkyrie AMR Pro wjechał na LEGO.com

Opóźniony set LEGO 30434 Aston Martin Valkyrie AMR Pro wjechał na LEGO.com

Zestaw LEGO 30434 Aston Martin Valkyrie AMR Pro miał być GwP (Gift with Purchase), czyli gratisem do zakupów na LEGO.com za określone kwoty już 1 czerwca. Musieliśmy na niego poczekać jednak aż niemal dwa tygodnie.

Set Speed Champions LEGO 30434 Aston Martin Valkyrie AMR Pro to niewielki (97 elementów) polybag z tego roku. Jego katalogowa cena to 16,99 zł, a możecie go kupić „normalnie” za ok. 20 złotych.

Jako GwP dostaniecie go za zakupy za minimum 185 złotych. Promocja trwa do 23 czerwca lub do wyczerpania zapasów. Co ważne, obowiązuje zarówno przy zakupach na stronie LEGO.com, jak i w sklepach LEGO Store.

30434 Aston Martin Valkyrie AMR Pro
fot. LEGO
LEGO wprowadziło go do swojego polskiego sklepu jako „upominek na Dzień Ojca”. Nie wiem, czy Wasi Ojcowie mają mniej niż 8 lat, ale jeżeli tak to będą zachwyceni tym małym zestawem. Wszyscy pozostali powinni poczekać dwa dni – do 15 czerwca. Wówczas ten set dostaniecie jako jeden z trzech/czterech gratisów, o czym wkrótce przeczytacie na KlockiNews.pl.
LEGO 30434 Aston Martin Valkyrie AMR Pro
fot. LEGO

 

**

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2022.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *