Moc przybyła do Lublina. Wielka wystawa LEGO Star Wars

Moc przybyła do Lublina. Wielka wystawa LEGO Star Wars

Takie inicjatywy trzeba wspierać! W galerii VIVO! Lublin w weekend otwarto wystawę LEGO Star Wars.

Do 26 lutego można tam oglądać zarówno potężne figury postaci z Gwiezdnych Wojen, zbudowane w całości z LEGO, jak i mniejsze sety, które są dostępne w sklepach.

Dla małych i dużych fanów Star Wars

Na wystawie mamy m.in. figury C-3PO, R2-D2, szturmowca, Luka Skywalkera, Lorda Vadera, Chewbacki, Yody. Część z nich jest realistyczna – w skali 1:1, a część to większe wersje klockowych odpowiedników. Te duże figury to oczywiście atrakcja dla miłośników sagi, ale głównie tych mniejszych.

Dla „poważniejszych” kolekcjonerów gratką jest możliwość zobaczenia wielu złożonych setów, których jeszcze nie kupiliśmy, albo na które po prostu nas nie stać. Wśród nich są m.in. 75192 Sokół Millennium i 75252 Gwiezdny Niszczyciel Imperium. Ekspozycję uzupełniają modele pojazdów Microfighters.

Wystawa LEGO Star Wars w VIVO! Lublin będzie dostępna do 26 lutego w godzinach otwarcia centrum handlowego. Wydarzenie jest bezpłatne.

Zdjęcia z wystawy możecie zobaczyć TUTAJ>>

 

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO Star Wars. Ich listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2022.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *