spot_img
Strona głównaNewsyKolejny konkurs na LEGO Ideas. Tym razem na miniaturowy set

Kolejny konkurs na LEGO Ideas. Tym razem na miniaturowy set

Z okazji 90-lecia duńskiego koncernu na platformie LEGO Ideas pojawił się nowy konkurs. Udział w nim może wziąć każdy, a do wygrania są fajne sety.

Zasady są proste – należy zaprojektować miniaturową wersję Waszego ulubionego zestawu LEGO. Mamy tu dwa ograniczenia – po pierwsze nie mogą to być wariacje na temat setów na licencjach (np. serii Star Wars), po drugie – jeżeli swój projekt zostanie zgłoszony do tego konkursu, to nie będzie on mógł brać udziału w kolejnych na LEGO Ideas.

W budowaniu można wykorzystywać wszystkie klocki LEGO, m.in. Technic i Duplo, a także minifigurki. Co ciekawe, w regulaminie nie ma ograniczenia liczby elementów, ale wiadomo, że repliki 1:1 nie mają szans na powodzenie.

Swoje propozycje możecie zgłaszać do 7 lipca. Zwycięzców do 4 sierpnia wybiorą sędziowie z LEGO, biorąc pod uwagę m.in. pomysłowość i szczegóły konstrukcyjne.

Nagrodami są zestawy „urodzinowe” LEGO:

fot. LEGO Ideas

Szczegóły konkursu znajdziecie na stronie LEGO Ideas.

To pierwszy z kilku konkursów, które LEGO zapowiada z okazji 90. rocznicy utworzenia firmy. Kolejne będą ogłaszane co tydzień. Będę Was o nich na bieżąco informował.

 

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2022.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

 

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE