spot_img
Strona głównaNewsyPodwójne punkty VIP wracają na LEGO.com

Podwójne punkty VIP wracają na LEGO.com

Od 24 do 30 czerwca za zakupy na stronie LEGO.com naliczane będą podwójne punkty VIP. To okazja, żeby kupić wypatrzony ekskluzywny zestaw zdobywając większą liczbę punktów, które później można wymienić m.in. na zniżki na kolejne zakupy.

Nie będę Was przekonywał, że zbieranie punktów VIP to interes życia, bo tak nie jest. Aby zgarnąć dzięki nim rabaty trzeba najpierw wydać kasę, a potencjalne zniżki dostaniemy dopiero przy kolejnych zakupach.

Dodatkowo, nie można wymienić dowolnej liczby punktów VIP na proporcjonalną zniżkę. Progi są następujące: 600 punktów to zniżka o 20 złotych, 2400 punktów to 80 złotych, 6000 punktów – 200 złotych, a 12000 punktów to 400 złotych. Jak widzicie, a pewnie wielu z Was to po prostu wie – nie są to szałowe warunki.

Dlatego na podwójne punkty VIP warto „zaczaić” jeżeli macie upatrzony set dla siebie i nie jest on jeszcze w szerokiej dystrybucji, albo jeżeli dystrybucja zestawu ma charakter ekskluzywny, czyli jest i będzie on dostępny jedynie na LEGO.com lub w sklepach duńskiej marki. Warto też zerkać, czy zestaw nie wypada na koniec roku, by go po prostu nie przegapić w dobrej cenie.

Co zatem kupić, by zgarnąć podwójne punkty?

Poniżej macie listę zestawów, którym warto przyjrzeć się jeżeli rozważacie zakupy już teraz. Zestawy ekskluzywne oznaczone są skrótem „EX”, a wypadające na koniec roku – skrótem „EOL”. Dodatkowo przy niektórych setach znajdziecie komentarze. Na zestawy z serii Harry Potter decydujcie się tylko jeżeli jesteście niecierpliwi, ponieważ od 15 lipca za zakupy czarodzieja do zgarnięcia będzie świetny GwP – set LEGO 40577 Wielkie schody Hogwartu. Więcej o nim przeczytacie TUTAJ>>.

A tu macie listę setów wartych rozważenia przy zakupach w obecnej promce:

Pamiętajcie, że ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Zakupy robicie na własną odpowiedzialność.

 

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2022.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie tego bloga. Dzięki!

 

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE