spot_img
Strona głównaNewsyPojawiły się pierwsze oficjalne zdjęcia zestawów LEGO Indiana Jones

Pojawiły się pierwsze oficjalne zdjęcia zestawów LEGO Indiana Jones

Są już oficjalne foty trzech zaplanowanych na kwiecień premier serii LEGO Indiana Jones. Ich jakość nie jest jeszcze perfekcyjna, ale pokazują coraz więcej szczegółów.

Oficjalne zdjęcia to zapowiedź, że zestawy z Indianą już lada moment wskoczą na stronę LEGO.

Z planowanych pierwotnie na kwiecień czterech setów ukażą się następujące trzy (wypadł zestaw LEGO 77014 Świątynia Zagłady):

  • LEGO 77012 Ucieczka przed myśliwcem – 159,99 zł. Zestaw składa się z 387 elementów. Set jest nawiązaniem do słynnej sceny z trzeciej części filmowej sagi – „Indiana Jones i ostatnia krucjata” z 1989 roku. W zestawie mamy model samolotu Pilatus P-2 oraz ośmiostudowy model kabrioletu citroena, którym w filmie uciekają Indiana i jego ojciec. Do tego trzy minifigurki – Indiana Jones w rozpiętej marynarce i krawacie, Henry Jones senior i pilot myśliwca.

zdjęcie nieoficjalne

  • LEGO 77013 Ucieczka z grobowca – 279,99 zł. Zestaw składa się z 600 elementów. W centrum jest złoty łuk, pod nim Arka Przymierza, a obok dwa posągi Anubisa. Hieroglify na ścianach mają być niestety naklejkami. W zestawie znajdziemy minifigurki Indiany Jonesa, Marion Ravenwood, Sallaha i mumii.

LEGO 77013
zdjęcie nieoficjalne

  • LEGO 77015 Ucieczka ze świątyni – to diorama składająca się z 1545 elementów i kosztująca 699,99 zł. W pudełku znajdziemy cztery minifigurki: Indiana Jones, Satipo, René Belloq, tubylec. Diorama składa się z trzech części – wejścia, korytarza i skarba. Jak widać na zdjęciu, na końcu świątyni mamy skarb, który Indiana chce przejąć, czaszkę z klocków na ścianie i prawdopodobnie świecący klocek, który rozświetla tę scenerię. Aby dojść do wyjścia Indiana musi przejść przez dwie pozostałe części dioramy. Mamy w nich sporo pnączy, pająków, pajęczyn, szkielet, ukryte w ścianach kolce, dół, nad którym podróżnik przeskakuje, i – co najważniejsze – ruchomą kulę z klocków, która w filmie goniła naszego bohatera.

zdjęcie nieoficjalne

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE