Oficjalne zdjęcia czerwcowych setów LEGO Jurassic Park

Oficjalne zdjęcia czerwcowych setów LEGO Jurassic Park

Już 1 czerwca otrzymamy od duńskiego producenta klocków aż pięć zestawów z dinozaurami, a największy z nich można już zamawiać w przedsprzedaży.

Nowości prezentują kultowe już dziś sceny z pierwszego filmu z serii „Jurassic Park”. To nie przypadek – pierwsza część filmu z drapieżnymi dinozaurami ukazała się dokładnie 30 lat temu.

Otrzymamy następujące zestawy:

  • LEGO 76957 Ucieczka welociraptora (174,99 zł)137 klocków. To zestaw 4+, w którym mamy fragment ogrodzenia otaczającego wybieg dla raptorów. Częścią ogrodzenia jest dwukondygnacyjna wieża widokowa z wyciągarką do opuszczania jedzenia zwierzętom. Do tego quad i niewielkie gniazdo z jajem dinozaura. W pudełku znajdziemy także dwie minifigurki – Roberta Muldoons i Ellie Sattler, a także figurka raptora.

  • LEGO 76958 Zasadzka dilofozaura (119,99 zł)221 elementów. Zestaw prezentuje filmową scenę ucieczkę i… śmierci Dennisa Nedry’ego, zabitego przez dilofozaura. Do tego 8-studowy jeep, drogowskaz i pojemnik z pianką do golenia, w którym Dennis chowa skradzione próbki.

  • LEGO 76959 Badanie triceratopsa (249,99 zł)281 elementów. Głównymi atrakcjami tego zestawu są triceratops i… brązowa kupa dinozaura do zbudowania. A poważnie, to fajny jest też ford explorer,. W zestawie również minifigurki Ellie Sattler i Iana Malcolma.

  • LEGO 76960 Odkrycie brachiozaura (399,99 zł)512 elementów. Zestaw przedstawia scenę, która zrewolucjonizowała światową kinematografię – to wówczas na ekranach pojawił się pierwszy wygenerowany w komputerze dinozaur – brachiozaur. W pudełku poza dinozaurem (z ruchomym ogonem i szyją) znajdziemy także klocki do zbudowania jeepa wranglera, a także minifigurek – Alana Granta, Ellie Sattler i Johna Hammonda. Scenkę uzupełnia drzewo, z którego brachiozaur je liście.

  • LEGO 76961 Centrum dla odwiedzających atak tyranozaura i raptora (619,99 zł)693 elementy. Z klocków zbudujemy uproszczoną wersję centrum dla zwiedzających (16 cm wysokości, 32 cm szerokości i 17 cm głębokości) z lobby ze szkieletem dinozaura, częścią restauracyjną i laboratorium. Do tego dwie figurki dinozaurów (T-Rexa i raptora) oraz minifigurki: Ellie Sattler, Alana Granta, Raya Arnolda, dr. Henry’ego Wu, Lexa Murphy’ego i Tima Murphy’ego. Zestaw jest już w przedsprzedaży na stronie LEGO.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *