spot_img
Strona głównaNewsyJakie gratisy LEGO przygotowało na styczeń?

Jakie gratisy LEGO przygotowało na styczeń?

W pierwszym miesiącu przyszłego roku do zdobycia będzie aż pięć gratisów. Niestety, aby zdobyć je wszystkie zakupy będziemy musieli zrobić trzy razy.

W styczniu na fanów LEGO czeka nie tylko nowy modular, ale też sporo fajnych gratisów. Jeżeli spłaciliście już pożyczki na świąteczne zakupy, a dziewczynę/faceta wysłaliście samą/samego na sylwestra, to już w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia będzie mogli zdobyć pierwsze z nich.

Co będzie do wzięcia?

  • 1-14 stycznia – LEGO 40580 Krążownik Blacktron – to z pewnością hit najbliższych dni. Nowy krążownik to reedycja zestawu o numerze 6894 z 1987 roku. Set składa się z 356 elementów i dwóch oryginalnych postaci – „twardziela” z Blacktrona i jego pomocnika – robota. Krążownik ma 5 cm wysokości, 29 cm długości i 23 cm szerokości. Zestaw katalogowo wyceniany jest na 129,99 zł. Wart będzie zapewne nieco więcej. Otrzymamy go za zakupy za prawdopodobnie ok. 830 złotych.

  • 1-31 stycznia – LEGO 40605 Nowy rok księżycowy – dodatek VIP – to kolejny polybag z tematycznymi klockami. Tym razem wśród 124 sztuk znajdziecie sporo części charakterystycznych dla „chińskich” budowli. Cena katalogowa tego zestawu to 44,99 zł, ale rynkowo będzie zapewne o kilka złotych niższa. Dostaniemy go za zakupy za minimum 230 złotych.
fot. LEGO
  • 15-25 stycznia – LEGO 40575 Rok Królika. To zestaw okolicznościowy, składający się ze 194 klocków. Dostaniemy za zakupy za min. ok. 400 złotych. Wart będzie od 50 do 80 złotych.

  • 15-25 stycznia – LEGO 40583 Domy świata 1 – nazwa sugeruje, że będzie to pierwszy model z większej serii. Set ma składać się z 358 klocków. Prawdopodobny próg zakupowy to 1100 złotych. Niestety jedyne nieoficjalne zdjęcie daje jedynie obraz tego, na jaką konstrukcję możemy liczyć. Szczegóły są niewyraźne.
nieoficjalne zdjęcie pudełka
  • 27 stycznia – 9 lutego – LEGO 40581 Tahu & Takua – to set, który ma być prezentem dla fanów serii Bionicle. Dostaniemy go przy zakupach za min. ok. 450 złotych (zakupy ograniczone do serii: City, Classic, Creator, DOTS, Friends, Monkie Kid i Ninjago).
nieoficjalne i niepotwierdzone zdjęcie

Co kupić?

Jak widać, aby zdobyć wszystkie pięć gratisów trzeba będzie niestety zrobić przynajmniej trzy zamówienia za ok. 830 zł, 1100 zł i 450 zł.

Warto też wspomnieć, że LEGO 40586 Furgonetka z pizzą – gratis, który ma być dodawany do zestawu LEGO 10312 Klub jazzowy, pojawi się prawdopodobnie dopiero na początku lutego.

Pamiętajcie też, że powyższe informacje nie są jeszcze oficjalnie potwierdzone przez LEGO i pula tych pięciu gratisów może się w każdym momencie zwiększyć lub zmniejszyć.

Wkrótce na KlockiNews.pl pojawi się poradnik, co warto wziąć „pod” te gratisy.

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE