Dwa kolejne zestawy LEGO Star Wars już w maju

Dwa kolejne zestawy LEGO Star Wars już w maju

Na stronie LEGO pojawiły się dwa sety LEGO Star Wars, które oficjalnie zadebiutują w maju, ale można je już zamawiać w przedsprzedaży.

Majowe nowości to zestawy: LEGO 75346 Piracki myśliwiec i LEGO 75363 Myśliwiec N-1 Mandalorianina w mikroskali. Oba są nawiązaniem do trzeciego sezonu serialu „Star Wars: The Mandalorian”.

LEGO 75346 Piracki myśliwiec

Zestaw składa się z 285 elementów. Przedstawia model pirackiego myśliwca, który pojawia się w trzecim sezonie „Star Wars: The Mandalorian”. Ma otwierany kokpit na minifigurkę, dwa miotacze klocków oraz komorę zawierającą element z „detonatorem termicznym”. Model myśliwca ma 5 cm wysokości, 24 cm długości i 16 cm szerokości.

fot. LEGO

W zestawie są też dwie nowe minifigurki – pilot myśliwca z pistoletem blasterowym i Vane z mieczem.

Cena katalogowa tego zestawu to 159,99 zł. Można go już zamówić w przedsprzedaży na stronie LEGO.

LEGO 75363 Myśliwiec N-1 Mandalorianina w mikroskali

Set składa się z 88 elementów. Można z nich zbudować model myśliwca N-1 w mikroskali z otwartym kokpitem na minifigurkę Mandalorianina i miejscem na figurkę Grogu, a także dwa miotacze klocków.

fot. LEGO

Mandalorianin jest wyposażony w blaster i plecak odrzutowy. Mikromyśliwiec ma 3 cm wysokości, 13 cm długości i 8 cm szerokości.

Zestaw katalogowo kosztuje 74,99 zł. Można go już zamawiać w przedsprzedaży.

Co ciekawe, w związku z dużą popularnością serialu „Star Wars: The Mandalorian” możemy spodziewać się jeszcze przynajmniej trzech zestawów LEGO z nim związanych. Bardzo możliwe, że jeden lub dwa z nich pojawią się także w maju.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *