spot_img
Strona głównaPromocjeDwa fajne gratisy na stronie LEGO

Dwa fajne gratisy na stronie LEGO

Trwa kolejna promocja na stronie LEGO.pl. Tym razem do wzięcia będą dwa pudełkowe gratisy.

To pierwsza promocja po obniżce cen przez LEGO. Dlatego to niezła okazja do kupienia głównie ekskluzywnych zestawów i dostania dwóch całkiem wartościowych gratisów.

CO JEST DO WZIĘCIA?

  • 21-30 czerwca – LEGO 40690 Hołd dla książek Julesa Verne’a – to zestaw składający się z 351 elementów. Przedstawia otwartą książkę, na której znajdą się m.in. balon, złota łódź podwodna i czarny pociąg. To nawiązania do powieści „W 80 dni dookoła świata”, „20 000 mil podmorskiej żeglugi” i „Pięć tygodni w balonie”. Do tego oczywiście minifigurka Verne’a. Jest dostępny za wydane 625 złotych na dowolne zestawy. Wyceniony jest przez LEGO na 109,99 zł i tyle powinien być wart.
  • 21-27 czerwca – LEGO 40688 Puchar – to set składający się z 157 elementów i przedstawiający puchar o wysokości 11 cm. Do tego mamy naklejki, które umożliwiają dopasowanie pucharu do osiągnięć. Jest gratisem przy zakupie za min. 270 zł zestawów serii: City, Classic, Dreamzzz, Friends i Ninjago. Wyceniony jest na 54,99 zł, ale może być warto nawet 70-80 zł. WYPRZEDANE

W najlepszym przypadku zatem, kupując za 625 zł (w tym za min. 270 zł sety City, Classic, Dreamzzz, Friends i Ninjago) otrzymamy dwa warte ok. 180-190 zł gratisy. Doliczając 5% za punkty Insiders daje to ok. 37% „rabatu”. Naprawdę dobry deal!

Co KUPIĆ?

Jak zawsze warto skupić się na zestawach ekskluzywnych i w ograniczonej dystrybucji (oznaczenie „EX”). „EOL23” to zestawy, które miały wypaść w 2023 roku, a są jeszcze dostępne. Sety, które mają zniknąć w 2024 roku oznaczone są jako „EOL”, choć należy mieć na uwadze fakt, że lista wycofań będzie się jeszcze zmieniać. „NEW” to czerwcowe nowości.

dla dwóch gratisów:

dla 1 gratisu:

wybrane, droższe, przecenione ostatnio zestawy:

Ten tekst nie jest poradą inwestycyjną. Zakupy robicie na Własną odpowiedzialność.

Powodzenia w polowaniu na gratisy!

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2024.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE