spot_img
Strona głównaNewsyDomy świata 3 trafiły na stronę LEGO

Domy świata 3 trafiły na stronę LEGO

To potwierdzenie wcześniejszych doniesień, że set LEGO 40594 Domy świata 3 dostaniemy w sierpniu jako gratis. Dokładnie od 11 sierpnia.

LEGO 40594 Domy świata 3 to, jak sama nazwa wskazuje, trzeci domek z serii planowanych czterech.

fot. LEGO

Tym razem to alpejska chatka o architekturze charakterystycznej dla Szwajcarii. Set składa się z 278 elementów i przedstawia dwupiętrową budowlę. Przy wejściu mamy beczkę, ławkę i kłody drewna (to nadruki), a nad nim – niewielki balkon, kwiaty i okna z okiennicami (to naklejki).

fot. LEGO

Wewnątrz, na pierwszym piętrze są: kominek, drewniany stół, ława do siedzenia, kran, kawałek żółtego sera (nadruk) i obraz z górskim krajobrazem (naklejka). Na piętrze są natomiast: łóżko i… ławeczka do ćwiczeń.

Model ma 11 cm wysokości, 9 cm szerokości i 8 cm głębokości. Jego modułowa budowa oznacza, że dom można połączyć z pozostałymi zestawami z serii (40583, 40590 i 40599).

fot. LEGO

Zestaw LEGO 40594 Domy świata 3 otrzymamy od 11 sierpnia, podobnie jak w przypadku poprzednich zestawów tego cyklu (LEGO 40583 Domy świata 1 i LEGO 40590 Domy świata 2), za wydane 1200 zł na sety dowolnych serii.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE