W warszawskim LEGO Store będzie można zdobyć podpisy projektantów Banku Gringotta

W warszawskim LEGO Store będzie można zdobyć podpisy projektantów Banku Gringotta

Dodatkowo 1 i 2 września we wszystkich oficjalnych sklepach LEGO do zgarnięcia będzie różdżka Harry’ego Pottera za free.

LEGO 76417 Bank Gringotta – edycja kolekcjonerska to piękny, składający się z aż 4803 elementów set, który do kupienia będzie od 1 września (dla klientów VIP). W związku z jego debiutem LEGO przygotowało akcję promocyjną w swoich sklepach stacjonarnych.

1 i 2 września, w godzinach 13:00-15:00 zbudować będziemy mogli prosty model „różdżki”, którą będzie można następnie wziąć do domu za darmo. Jak zwykle obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, a na jedną osobę przypada jeden gratis.

fot. LEGO

Dodatkową atrakcją będzie możliwość zdobycia podpisów projektantów zestawu LEGO 76417 Bank Gringotta – edycja kolekcjonerska. 4 września Polskę odwiedzić mają: Justin RamsdenGeorge Gilliattand i Peter Kjærgaard. Podpisywanie zestawów zaplanowano w sklepie w Arkadii w godzinach 17:00-19:00.

fot. LEGO

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *