Chata sióstr Sanderson już na stronie LEGO

Chata sióstr Sanderson już na stronie LEGO

Na stronie duńskiego producenta klocków pojawił się set LEGO 21341 Disney Hokus Pokus: Chata sióstr Sanderson.

LEGO 21341 Disney Hokus Pokus: Chata sióstr Sanderson to składający się z 2316 elementów zestaw serii Ideas, który jest nawiązaniem do filmu Disneya z 1993 roku. Bardzo możliwe, że nie za dobrze go kojarzycie, mimo że jedną z wiedź grała Sarah Jessica Parker.

Niezależnie od tego, czy ten film jest bliski Waszemu sercu, czy nie, to sam set prezentuje się znakomicie.

fot. LEGO

Tytułowa chata ma 27 cm wysokości, 26 cm szerokości i 24 cm głębokości. Przed nim stoi brama, stylizowana na wejście na cmentarz. Można ją wykorzystać jako podstawkę do eksponowania postaci.

Po prawej stronie chaty mamy młyn wodny, który obracając się powoduje, że komina bucha różowy „dym”. Wewnątrz budynku są m.in.: muzealny sklep z pamiątkami, kociołek ze świecącym klockiem do oświetlania ognia, księga zaklęć, a także sypialnia czarownic z potrójnym łóżkiem, wiszącymi klatkami oraz nietoperzami i pajęczynami.

W zestawie jest sześć minifigurek – Winifred Sanderson, Sarah Sanderson, Mary Sanderson, Max Dennison, Dani Dennison i Allison Watts, a także figurka Thackery’ego Binxa (w postaci kota).

fot. LEGO

Do tego mamy akcesoria, m.in. zielony błysk zaklęcia, halloweenowe wiaderko z dynią, miotłę, mopa i odkurzacz, na których wiedźmy latają w filmie.

Zestaw LEGO 21341 Disney Hokus Pokus: Chata sióstr Sanderson ma zadebiutować oficjalnie 4 lipca (osoby z kontem VIP będą mogły go nabyć 1 lipca). Kosztować będzie katalogowo 1099,99 zł.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

2 Comments

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *