Baśniowa przejażdżka wreszcie wśród nagród VIP

Baśniowa przejażdżka wreszcie wśród nagród VIP

Doczekaliśmy się. Na stronie LEGO pojawiła się ostatnia z czterech kolekcjonerskich “przejażdżek”.

Set LEGO 5007489 Baśniowa przejażdżka pierwotnie miał ukazać się w lipcu. Jest teraz. To nagroda w centrum nagród VIP. Aby zdobyć ten zestaw należy wymienić 2400 punktów VIP na kod, który następnie trzeba wpisać w czasie zamówienia innych zestawów.

Model wzorowany na klasycznej bujanej zabawce dla dzieci na monety. Przedstawia dziewczynkę na błękitnym jednorożcu. Jego katalogowa wycena to 99,99 zł, choć realnie wart jest nieco mniej.

fot. LEGO

To ostatnia z serii czterech “przejażdżek”. Wcześniejsze to: LEGO 5007428 Przejażdżka na smoku, LEGO 5007427 Przejażdżka statkiem pirackim i LEGO 5007490 Kosmiczna przejażdżka.

Pamiętajcie, że teraz trwa promocja z dwoma zestawami gratisowymi – pudełkowym (LEGO 40594 Domy świata 3) i polybagiem (LEGO 30636 Pajęcza ucieczka Z-Bloba i Bunchu). Więcej o tej akcji przeczytacie tutaj>>.

Na zrealizowanie kodu mamy jednak 60 dni. I jeżeli się Wam nie spieszy, to można spokojnie poczekać na inne promocje na stronie LEGO. Tym bardziej, że pozostałe trzy przejażdżki są wciąż wśród nagród VIP.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *