spot_img
Strona głównaNewsyZestaw LEGO 76218 Sanctum Sanctorum ujawniony!

Zestaw LEGO 76218 Sanctum Sanctorum ujawniony!

To jedno z głównych wydarzeń sobotniego LEGO CON 2022 – oficjalnie zaprezentowano zestaw LEGO 76218 Sanctum Sanctorum.

Zestaw nawiązuje do dwóch superprodukcji Marvela – „Avengers: Wojna bez granic” i „Doktor Strange w multiwersum obłędu”.

Budynek ma trzy piętra i jest rozbudowaną wersją zestawu 76218 z 2018 roku. Zbudowany został na dwóch płytkach 32×32. Na chodniku przed nim widzimy drzewa, kosz na śmieci, latarnię, skrzynkę pocztową oraz hydrant pożarowy.

Na najwyższym piętrze znajduje się mistyczne muzeum, niżej biblioteka, a na parterze, zarówno w domu, jak i na zewnątrz, tradycyjne elementy znane z filmów.

W zestawie znajdziemy też dziewięć minifigurek: Doktor Strange, Wong, Iron Man, Spider-Man, Ebony Maw, baron Mordo, ponury Strange, martwy Strange i Scarlet Witch, a do tego autentyczne dodatki i kilka elementów do ozdabiania.

Model ma ponad 32 cm wysokości, 31 cm szerokości i 26 cm głębokości.

LEGO 76218 Sanctum Sanctorum
fot. LEGO

Set LEGO 76218 Sanctum Sanctorum jest już na stronie LEGO.com. Jego cena katalogowa to 1199,99 złotych, ale warto podkreślić, że trafi on do szerszej dystrybucji i będzie zapewne dużo tańszy.

Planowana data premiery to 1 sierpnia 2022 roku.

 

**

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2022.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

 

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE