Zestaw LEGO 40567 Leśna kryjówka powróci?

Zestaw LEGO 40567 Leśna kryjówka powróci?

To był zdecydowanie najgorętszy w ostatnich miesiącach GwP, czyli gratis dodawany do zakupów. Set LEGO 40567 Leśna kryjówka zniknął błyskawicznie. Jest szansa na jego powrót.

Tygodniowa promocja z Leśną kryjówką rozpoczęła się 15 czerwca i skończyła… dzień później. Zestaw można było zgarnąć za zakupy za minimum 690 złotych. Teraz na OLX czy Allegro można go odkupić za 200-250 złotych.

fot. LEGO

Ci, którym się nie udało zdobyć tego zestawu, mogą mieć nadzieję. Według najnowszych doniesień, Leśna kryjówka jako GwP ma powrócić 2 sierpnia. Tym razem promocja ma potrwać niemal dwa tygodnie – do 14 sierpnia. W praktyce zapewne zakończy się znacznie szybciej, jednak przewidywany długi termin promki może oznaczać, że LEGO tym razem „rzuci” więcej sztuk.

Próg zakupowy w USA dla tego GwP ma być taki sam jak w przypadku pierwszego terminu. To 150 dolarów, czyli w Polsce zapewne znów powtórzy się wymóg zakupów za minimum 690 złotych.

Jeżeli rzeczywiście set LEGO 40567 Leśna kryjówka powróci, to w dobrym terminie. Na początku sierpnia pojawić się ma bowiem kilka nowych, interesujących zestawów, m.in. LEGO 10305 Zamek rycerzy herbu Lew.

Sierpniowa promocja ma obowiązywać zarówno na LEGO.com, jak i w stacjonarnych sklepach duńskiej marki.

 

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2022.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *