spot_img
Strona głównaNewsyWszystkie nowe dioramy LEGO Star Wars już na lego.com

Wszystkie nowe dioramy LEGO Star Wars już na lego.com

W ostatnich dniach pojawiało się coraz więcej doniesień i nieoficjalnych zdjęć. Dziś już nowe dioramy LEGO Star Wars są dostępne na lego.com.

Na oficjalnej polskiej stronie LEGO znaleźć możemy opisy i zdjęcia dioram. Dwie z nich można już zamówić w przedsprzedaży.

Dostępne następujące dioramy LEGO Star Wars:

Wszystkie zestawy będą miały oficjalną premierę 26 kwietnia.

75329 Diorama: Szturm na Gwiazdę Śmierci

To set nawiązujący do sceny ataku z filmu „Gwiezdne Wojny: Nowa nadzieja”. Model ukazuje powierzchnię Gwiazdy Śmierci oraz klockowe modele myśliwca TIE Advanced Dartha Vadera i dwóch myśliwców TIE w pogoni z X-wingiem Luke’a Skywalkera. Uzupełnieniem jest plakietka ze słowami Dartha Vadera „The Force is strong with this one” (Moc jest w nim silna).

Po zbudowaniu diorama ma ok. 10 cm wysokości, 22 cm szerokości i 15 cm głębokości. Składa się z 665 elementów i kosztuje 279,99 zł.

nowe dioramy LEGO Star Wars
fot. LEGO
nowe dioramy LEGO Star Wars
fot. LEGO
nowe dioramy LEGO Star Wars
fot. LEGO

75330 Diorama: Szkolenie Jedi na Dagobah

Ten model nawiązuje do kultowej sceny z filmu „Gwiezdne Wojny: Imperium kontratakuje”. Mamy tu chatkę Yody na bagnach planety Dagobah i skrzydło zatopionego X-winga Luke’a Skywalkera. Do tego minifigurki LEGO Yody i Luke’a Skywalkera oraz figurką LEGO droida R2-D2 (postacie Luke’a i R2-D2 mają nowe dekoracje dostępne od maja 2022 r.). Na podstawce jest plakietka ze słowami Yody „Do. Or do not. There is no try” (Rób albo nie rób, nie ma próbowania).

Diorama ma ok. 16 cm wysokości, 29 cm szerokości i 17 cm głębokości. Składa się z równo tysiąca elementów. Jej cena to 379,99 zł.

dioramy LEGO Star Wars
fot. LEGO
dioramy LEGO Star Wars
fot. LEGO
dioramy LEGO Star Wars
fot. LEGO
75339 Diorama: Zgniatarka odpadów na Gwieździe Śmierci

Ten zestaw to nawiązanie do sceny z filmu „Gwiezdne Wojny: Nowa nadzieja”. W zgniatarce 3263827 są ruchome ściany i głowa dianogi. Do tego są figurki Luke’a Skywalkera i Hana Solo (w strojach szturmowców), księżniczki Lei, Chewbacki oraz C-3PO i R2-D2. Dopełnieniem jest plakietka z sarkastycznym powiedzonkiem Hana: „One thing’s for sure. We’re all gonna be a lot thinner” (Jedno jest pewne. Wszyscy będziemy o wiele szczuplejsi).

Zestaw z 645 klocków ma ok. 10 cm wysokości, 22 cm szerokości i 15 cm głębokości. Kosztuje 429,99 zł.

dioramy LEGO Star Wars 75339
fot. LEGO
dioramy LEGO Star Wars 75339
fot. LEGO
dioramy LEGO Star Wars 75339
fot. LEGO

 

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO Star Wars. Ich listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2022.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

 

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE