spot_img
Strona głównaNewsyWioska wikingów z LEGO? Ruszył nowy projekt „Target x LEGO Ideas!”

Wioska wikingów z LEGO? Ruszył nowy projekt „Target x LEGO Ideas!”

Potencjalny zestaw Wioska wikingów to jedna z trzech propozycji w ramach głosowania „Target x LEGO Ideas!”, które rozpoczęło się dziś, a zakończy 31 maja.

Target x LEGO Ideas! to nowa inicjatywa, którą duński producent klocków realizuje z amerykańską siecią sprzedażową Target.

Target x LEGO Ideas! – jak to działa?

Na szczęście, współpraca LEGO z Targetem nie dotyczy jedynie amerykańskiego rynku. Wybrany zestaw będzie dostępny także w Europie. Jedynym zastrzeżeniem tego projektu jest fakt, że zestaw, który zwycięży w głosowaniu, będzie w USA dostępny jako set ekskluzywny dla Targetu.

Głosowanie rozpoczęło się dziś – 17 maja, a zakończy 31 maja. Swoje głosy możecie oddawać TUTAJ>>

Wyniki głosowania poznamy prawdopodobnie w sierpniu. LEGO nie podaje jeszcze, kiedy wybrany zestaw wejdzie do produkcji. Wiadomo jednak, że będzie on należał do serii Ideas, będzie dostępny na LEGO.com i u innych sprzedawców, i nie będzie specjalnych ograniczeń w produkowanej liczbie.

Co mamy do wyboru?

Do głosowania zakwalifikowano trzy pomysły, zgłoszone na platformie LEGO Ideas, które nie weszły do produkcji, ale przekroczyły dziesięciotysięczny próg wsparcia od społeczności. Warto pamiętać, że zestaw, który trafi do produkcji i później na sklepowe półki może się nieco różnić od propozycji fanów.

Okej, a teraz propozycje:

  • Grywalne pole do minigolfa – to nie tylko set, który budujemy z klocków, ale też grywalna zabawka, którą możemy bawić się ze znajomymi. Wygrywa oczywiście ten, kto w najmniejszej liczbie uderzeń zaliczy trzy dołki znajdujące się na polu usianym ruchomymi przeszkodami.
fot. LEGO
  • Wioska wikingów – to kompleks pięciu budowli, do których wgląd mamy dzięki zdejmowanym dachom. Set składa się z 2100 elementów, w tym trzy minifigurek.
fot. LEGO
  • Morskie życie – to zestaw trzech modeli meduzy, błazenka i konika morskiego.
fot. LEGO

Moim faworytem jest Wioska wikingów. A Waszym?

 

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2022.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

 

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE