Wieża Avengersów oficjalnie na stronie LEGO

Wieża Avengersów oficjalnie na stronie LEGO

Zestaw LEGO 76269 Wieża Avengersów pojawił się na stronie Duńczyków. Prezentuje się znakomicie. Kosztuje 2400 złotych.

LEGO 76269 Wieża Avengersów składa się z 5201 elementów. Prezentuje kultową wieżę o wysokości 90 centymetrów, 34 cm szerokości i 25 cm głębokości. Jedna strona budynku i dach są podnoszone, aby umożliwić łatwe zajrzenie do wnętrza.

W środku znajdziemy dużo nawiązań do uniwersum Avengersów, m.in. Tesseract, młot Thora, upuszczony pager wzywający Kapitan Marvel, laboratorium, w którym badane jest berło Lokiego, scenkę walki Kapitana Ameryki z samym sobą na szklanych mostkach oraz hangar z Quinjetem.

W zestawie jest aż 31 znanych figurek, w tym: Iron Man, Wong, Kapitan Ameryka, Thor, Ant-Man, Czarna Wdowa, Nick Fury, Hulk, War Machine, Vision, Hawkeye, Wanda Maximoff i Wasp.

fot. LEGO

Do tego mamy Lewiatana, Quinjeta i dwa rydwany Chitauri.

Zestaw LEGO 76269 Wieża Avengersów katalogowo kosztuje 2399,99 zł. Zadebiutuje 24 listopada.

W dniu premiery i do 27 listopada za zakup tego zestawu dostaniemy dodatkowo set GwP – LEGO 5008076 Marvel Taxi. W zestawie, który składa się z prawdopodobnie 150 elementów mamy cztery minifigurki – taksiarza, Czarną Panterę i dwóch Chitauri.

fot. LEGO

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *