Szczegóły promocji na Weekend LEGO Insiders i LEGO Black Friday

Szczegóły promocji na Weekend LEGO Insiders i LEGO Black Friday

Wiemy już, jak szczegółowo wyglądać będą promocje, które LEGO szykuje na Weekend LEGO Insiders i Czarny Piątek i Cybermonday.

W tym roku dwa ostatnie weekendy listopada będą szalenie ciekawe jeżeli chodzi o promocje przygotowane przez Duńczyków, Poniżej szczegóły.

Weekend LEGO Insiders

Weekend LEGO Insiders 2023 to weekend poprzedzający wyprzedaże z okazji Czarnego Piątku i Cyberponiedziałku. Rozpocznie się 18 listopada, a zakończy 19 listopada. LEGO ujawniło wszystkie detale promocji w tym czasie. Dostępne będą:

  • LEGO 40601 Magiczny warsztat Majistoskłada się z 365 elementów, więc jest większy niż oryginał – zestaw LEGO 6048 Warsztat Wizarda z 1993 roku, który liczył 185 klocków. Poza magiem w pudełku znajdziemy także jednego rycerza. Próg zakupowy to niestety aż absurdalne 1200 złotych

  • LEGO 40602 Zimowe stoiskoto zestaw serii Creator. Składa się z 271 elementów, w tym dwóch minifigurek. Przedstawia stragan na świątecznym festynie. Obok niego jest niewielki bałwan. Próg zakupowy tu także jest bardzo wysoki – 800 zł.

  • LEGO 30584 Świąteczny pociągpolybag z serii Creator, składający się z 73 elementów. Próg zakupowy to standardowe 180 zł, ale ograniczone do serii City, Duplo, Friends, DREAMZzz, Harry Potter i Ninjago. Oferta tylko w stacjonarnych sklepach.
fot. LEGO
fot. LEGO
  • LEGO Odtwarzacz kaset – nagroda w centrum nagród LEGO Insiders. Do wzięcia za 2400 punktów.
fot. LEGO
  • LEGO Świąteczna bombka – nagroda w centrum nagród LEGO Insiders. Do wzięcia za 1800 punktów.
fot. LEGO
  • podwójne punkty LEGO Insiders – przy zakupie wszystkich zestawów
fot. LEGO

Black Friday / Cybermonday

Czarny Piątek LEGO 2023 wystartuje 24 listopada i potrwa do 27 listopada. Ten ostatni dzień to także Cyberponiedziałek LEGO 2023. Otrzymamy wówczas:

fot. LEGO
  • LEGO 629246 Polarowy koc – tylko w Cyberponiedziałek – ma motyw typowo świąteczny – na czerwonym tle jest wzór białych gwiazdek i złożonych z malowanych klocków lasek choinkowych. Jego wymiary to 1,27 na 1,58 metra. Próg zakupowy to ok. 1000 zł.

  • 24-27 listopadaLEGO 5008076 Marvel Taxi – będzie gratisem do debiutującego setu LEGO 76269 Wieża Avengersów (więcej o nim przeczytacie tutaj>>). W zestawie, który składa się ze 150 elementów mamy cztery minifigurki – taksówkarza, Czarną Panterę i dwóch Chitauri.
fot. LEGO

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *