Weekend LEGO Insiders 2023. Poznaliśmy szczegóły

Weekend LEGO Insiders 2023. Poznaliśmy szczegóły

Wiemy już, jak szczegółowo (i oficjalnie) wyglądać będą promocje, które LEGO szykuje na rozpoczynający się w piątek Weekend LEGO Insiders 2023.

Weekend LEGO Insiders 2023 to weekend poprzedzający wyprzedaże z okazji Czarnego Piątku i Cyberponiedziałku. Rozpocznie się 18 listopada, a zakończy 19 listopada. LEGO ujawniło wszystkie detale promocji w tym czasie. Dostępne będą:

  • LEGO 40601 Magiczny warsztat Majistoskłada się z 365 elementów, więc jest większy niż oryginał – zestaw LEGO 6048 Warsztat Wizarda z 1993 roku, który liczył 185 klocków. Poza magiem w pudełku znajdziemy także jednego rycerza. Próg zakupowy to niestety aż absurdalne 1200 złotych

  • LEGO 40602 Zimowe stoiskoto zestaw serii Creator. Składa się z 271 elementów, w tym dwóch minifigurek. Przedstawia stragan na świątecznym festynie. Obok niego jest niewielki bałwan. Próg zakupowy tu także jest bardzo wysoki – 800 zł.

  • LEGO 30584 Świąteczny pociągpolybag z serii Creator, składający się z 73 elementów. Próg zakupowy to standardowe 180 zł, ale ograniczone do serii City, Duplo, Friends, DREAMZzz, Harry Potter i Ninjago. Oferta tylko w stacjonarnych sklepach.
fot. LEGO
fot. LEGO
  • LEGO Odtwarzacz kaset – nagroda w centrum nagród LEGO Insiders. Do wzięcia za 2400 punktów.
fot. LEGO
  • LEGO Świąteczna bombka – nagroda w centrum nagród LEGO Insiders. Do wzięcia za 1800 punktów.
fot. LEGO
  • podwójne punkty LEGO Insiders – przy zakupie wszystkich zestawów
fot. LEGO

To wszystko. Wygląda atrakcyjnie, ale też dość zawile. Wkrótce opublikujemy “poradnik”, jak złapać te gratisy, rabaty i nagrody możliwie jak najkorzystniej.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *