spot_img
Strona głównaNewsyVIP-y mogą już kupić set LEGO 21333 Gwiaździsta noc Vincenta Van Gogha!

VIP-y mogą już kupić set LEGO 21333 Gwiaździsta noc Vincenta Van Gogha!

Od środy osoby, które mają status VIP-a LEGO mogą zamawiać zestaw LEGO 21333 Gwiaździsta noc Vincenta Van Gogha. Warto go zgarnąć już teraz, bo za zakup do 30 maja otrzymamy aż trzy GWP!

Zestaw możecie zamawiać na stronie na stronie LEGO.com. Kosztuje 799,99 zł, czyli pozwala odebrać trzy gratisy (wymagany próg to 740 zł).

Trzy darmowe zestawy

Przy zakupach do 30 maja do zgarnięcia mamy następujące sety:

  • 40529 Park rozrywki dla dzieci – to składający się ze 170 elementów set, w którym mamy dwie minifigurki i trzy atrakcje parku rozrywki. Zestaw, jak na gratis przy zakupach, wygląda nieźle. Według LEGO, jego cena katalogowa to 69,99 zł, ale rynkowa wartość oscyluje między 50 a 60 złotych.
  • 40533 Przygody statku USS Cardboard – to zestaw IDEAS złożony z 203 elementów. Set to powrót do dzieciństwa i dziecięcej wyobraźni. Figurka chłopca to kapitan Billy, który składa kartonowy „wahadłowiec”, by wyruszyć w kosmiczną podróż. Towarzyszą mu pluszak Teddy i kot Kitty. Wycena LEGO tego zestawu to 89,99 złotych i za około tyle możecie go dostać np. na OLX-ie.
  • 30417 Ogrodowy kwiat i motyl – to polibag z 57 elementami i ceną katalogową 16,99 zł. Próg zakupowy to 185 zł. Przy finalizacji zamówienia należy wpisać specjalny kod MD22, aby otrzymać ten zestaw.
LEGO 30417 Ogrodowy kwiat i motyl
fot. LEGO

Oczywiście kupując zestaw 21333 Gwiaździsta noc Vincenta Van Gogha otrzymacie wszystkie zestawy!

Obraz w klockowej wersji

Co tu dużo mówić – nowy set z serii Ideas jest po prostu piękny! Składa się z 2316 elementów. W ramach setu zastosowano innowacyjne techniki konstrukcyjne, które mają imitować pociągnięcia pędzla van Gogha oraz trójwymiar, a gotowe dzieło można postawić lub powiesić na haczyku na ścianie.

Do modelu dołączona jest regulowana podstawka, na której można postawić minifigurkę Vincenta van Gogha z pędzlem, paletą i sztalugą z nadrukowaną miniaturową wersją „Gwiaździstej nocy”.

Model obrazu van Gogha z klocków ma ok. 28 cm wysokości, 38 cm szerokości i 12 cm głębokości.

Oficjalna data premiery zestawu LEGO 21333 Gwiaździsta noc Vincenta Van Gogha to 1 czerwca, ale VIP-y mogą go zgarnąć już teraz!

fot. LEGO
fot. LEGO
fot. LEGO
fot. LEGO
LEGO 21333 Gwiaździsta noc
fot. LEGO
LEGO 21333 Gwiaździsta noc
fot. LEGO

 

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2022.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

 

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE