Venator oficjalnie na stronie LEGO

Venator oficjalnie na stronie LEGO

Na stronie Duńczyków pojawił się właśnie zestaw LEGO 75367 Gwiezdny Niszczyciel typu Venator. Kupić go będziemy mogli w październiku.

Krążownik szturmowy Republiki klasy Venator rzeczywiście jest ogromy. Zestaw LEGO 75367 Gwiezdny Niszczyciel typu Venator składa się z 5374 elementów. Ma aż 109 cm długości, 54 cm szerokości i 32 cm wysokości (łącznie z podstawką).

fot. LEGO

Statek robi wrażenie nie tylko wielkością, ale także odwzorowaniem szczegółów. Mamy m.in. mostek dowodzenia i hangar zawierający mikromodel okrętu bojowego Republiki.

Statek stoi na podstawce z tabliczką informacyjną z nadrukiem (nie naklejką!) informującą o jego parametrach. Obok mamy także klocek z nadrukiem z okazji 20-lecia “Wojen klonów”.

fot. LEGO

Dostajemy także dwie minifigurki – kapitana Rexa i admirała Yularena. Obie są oczywiście ekskluzywne. Yularen to wersja które ma oddawać tę postać z początku Wojen Klonów – ma dwa nadruki twarzy i nowy print torsu. Rex to całkowicie nowa figurka z nowymi nadrukami, a także głową z nadrukiem pod hełmem.

fot. LEGO

Zestaw LEGO 75367 Gwiezdny Niszczyciel typu Venator kosztuje katalogowo 3099,99 zł. Zadebiutuje 4 października.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *