Trzy pojedynki Batmana z Jokerem w sierpniu

Trzy pojedynki Batmana z Jokerem w sierpniu

Wreszcie fani Batmana i jego uniwersum mogą się nieco rozchmurzyć. W sierpniu ukażą się trzy kolejne sety LEGO DC. Niewielkie, ale zawsze.

W czerwcu pojawią się dwa zestawy z DC – widowiskowy LEGO 76252 Jaskinia Batmana w ramce i raczej dramatyczny LEGO 76259 Figurka Batmana do zbudowania.

W sierpniu zadebiutują trzy kolejne sety z Człowiekiem-Nietoperzem, bazujące na filmie „Batman” z 1989 roku:

  • LEGO 76224 Batmobil: Pościg Batmana za Jokerem (219,99 zł)438 elementów, z których zbudujemy nową wersję Batomobilu o wymiarach 5 cm wysokości, 28 cm długości i 9 cm szerokości. Wóz Batmana ma: podnoszony dach (zapewnia dostęp do kokpitu), dwa miotacze (unoszą się, gdy przekręcana jest dźwignia z boku samochodu), obrotowy płomień przymocowany do rury wydechowej (gdy Batmobil się porusza) i otwierany bagażnik (do przechowywania dołączonego batarangu, ostrza harpuna i kajdanek). W zestawie są dwie minifigurki – Batman i Joker.

  • LEGO 76264 Batmobil Pogoń: Batman kontra Joker (129,99 zł) – to zestaw 4+, dlatego ma zaledwie 54 klocki. Batmobil ma 6 cm wysokości, 17 cm długości i 7 cm szerokości. Do tego mamy minifigurki Batmana i Jokera, a także akcesoria, m.in. skradzione pieniądze Jokera, peleryna, hełm i batarang Batmana.

  • LEGO 76265 Batwing: Batman kontra Joker (174,99 zł) – zestaw składa się z 357 elementów. Batwing ma dwie wyrzutnie klocków i otwierany kokpit na minifigurkę Batmana. Schowek za kokpitem zawiera batarangi i kajdanki. Model posiada wcięcie na spodzie, które pozwala zawiesić go na ścianie. Batwing ma 6 cm wysokości, 20 cm długości i 24 cm szerokości. Zestaw zawiera też minifigurki Batmana i Jokera.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *