spot_img
Strona głównaNewsyTrzy pojedynki Batmana z Jokerem w sierpniu

Trzy pojedynki Batmana z Jokerem w sierpniu

Wreszcie fani Batmana i jego uniwersum mogą się nieco rozchmurzyć. W sierpniu ukażą się trzy kolejne sety LEGO DC. Niewielkie, ale zawsze.

W czerwcu pojawią się dwa zestawy z DC – widowiskowy LEGO 76252 Jaskinia Batmana w ramce i raczej dramatyczny LEGO 76259 Figurka Batmana do zbudowania.

W sierpniu zadebiutują trzy kolejne sety z Człowiekiem-Nietoperzem, bazujące na filmie „Batman” z 1989 roku:

  • LEGO 76224 Batmobil: Pościg Batmana za Jokerem (219,99 zł)438 elementów, z których zbudujemy nową wersję Batomobilu o wymiarach 5 cm wysokości, 28 cm długości i 9 cm szerokości. Wóz Batmana ma: podnoszony dach (zapewnia dostęp do kokpitu), dwa miotacze (unoszą się, gdy przekręcana jest dźwignia z boku samochodu), obrotowy płomień przymocowany do rury wydechowej (gdy Batmobil się porusza) i otwierany bagażnik (do przechowywania dołączonego batarangu, ostrza harpuna i kajdanek). W zestawie są dwie minifigurki – Batman i Joker.

  • LEGO 76264 Batmobil Pogoń: Batman kontra Joker (129,99 zł) – to zestaw 4+, dlatego ma zaledwie 54 klocki. Batmobil ma 6 cm wysokości, 17 cm długości i 7 cm szerokości. Do tego mamy minifigurki Batmana i Jokera, a także akcesoria, m.in. skradzione pieniądze Jokera, peleryna, hełm i batarang Batmana.

  • LEGO 76265 Batwing: Batman kontra Joker (174,99 zł) – zestaw składa się z 357 elementów. Batwing ma dwie wyrzutnie klocków i otwierany kokpit na minifigurkę Batmana. Schowek za kokpitem zawiera batarangi i kajdanki. Model posiada wcięcie na spodzie, które pozwala zawiesić go na ścianie. Batwing ma 6 cm wysokości, 20 cm długości i 24 cm szerokości. Zestaw zawiera też minifigurki Batmana i Jokera.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE