Cztery nowe sety serii Marvel już na stronie LEGO

Cztery nowe sety serii Marvel już na stronie LEGO

Nowe zestawy to: Koniec gry – ostateczna bitwa, Ostateczne starcie Spider-Mana, Groot jako Venom oraz Hulkbuster Iron Mana vs. Thanos.

Na stronę LEGO wskoczyły właśnie cztery zestawy serii LEGO Marvel, które zadebiutują 1 sierpnia:

LEGO 76249 Groot jako Venom – ruchoma figurka przedstawia małego Groota, którego w zmiennym stopniu opanowuje Venom ze słynnym długim językiem, ostrymi zębami i mackami. Zestaw składa się z 630 elementów i kosztuje 249,99 zł.

LEGO 76261 Ostateczne starcie Spider-Mana – w skład zestawu wchodzi 900 elementów. Kosztuje on 499,99 zł. Set przedstawia scenę starcia z filmu „Spider-Man: Bez drogi do domu” Marvela. Model ma 18 cm wysokości, 20 cm szerokości i 22 cm głębokości. Fanów z pewnością ucieszy fakt, że mamy tu aż 10 minifigurek: trzy wersje Spider-Mana (Tobey Maguire, Andrew Garfield i Tom Holland), Electro, Doktor Strange, Zielony Goblin, Ned, MJ i Doc Ock.

LEGO 76263 Hulkbuster Iron Mana vs. Thanos – set zawiera 66 elementów i kosztuje 129,99 zł. Oparty jest na filmie „Avengers: Wojna bez granic” Marvela. Przedstawia Iron Mana i jego mecha oraz Thanosa i jego samolot. Mech Hulkbuster jest w pełni ruchomy i zawiera miejsce na minifigurkę Iron Mana. Samolot ma miotacz dysków i siedzenie dla minifigurki Thanosa.

LEGO 76266 Koniec gry – ostateczna bitwa – zestaw składa się z 794 elementów i kosztuje 499,99 zł.

Odtwarza ostateczną bitwę z filmu „Avengers: Koniec gry” Marvela. Jego akcja toczy się wśród ruin kompleksu Avengersów, którą można ułożyć w dwóch wersjach. W większej model ma 30 cm wysokości, 21 cm szerokości i 21 cm głębokości.

fot. LEGO

W zestawie jest siedem postaci – Kapitan Marvel, Okoye, Wanda Maximoff, Shuri, Walkiria, Thanos i Wasp.

fot. LEGO

W pudełku znajdziemy sporo akcesoriów, m.in.: tarczę Kapitana Ameryki, młot Thora, kamień czasu i szczura otwierającego portal.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *